سازمان دیده بان Xiaomi اکوسیستم راه اندازی محصول اینجا از 1 ساعت زمان انگلستان

امروز Xiaomi است که با داشتن یک محصول راه اندازی که در آن ما انتظار می رود برای دیدن انواع دستگاه های. این رویداد به احتمال زیاد برای اولین بار در محل جدید Mi برقی روروک مخصوص بچه ها برای دیدن نور روز و Mi Band 5 باید به عنوان هوشمند Mi Band 5. نیز وجود دارد حداقل یک تلفن برنامه ریزی – این Redmi 9 – به عنوان به خوبی به عنوان یک تلویزیون جدید است.

کل رویداد را آنلاین و در ساعت 14:30 و Xiaomi در لینک های ارائه شده به جریان در تمام صفحات رسانه های اجتماعی در 12:00 GMT – ما ارائه یک ویدیو یوتیوب زیر, اما شما همچنین می توانید رفتن به Facebook یا Twitter که برای ما و ارائه لینک در پایان این مقاله.

Xiaomi Mi Smart Band 5 در ابتدا راه اندازی شد در دو نوع با و بدون NFC و با توجه به یک سایت پرتغالی بازار خارج از کشور را دریافت کنید فقط دومی نسخه.

ما انتظار داریم چیزی مشابه اتفاق می افتد به Redmi 9 – ما در حال حاضر دیده می شود یک نسخه به نظر می رسد در چین و اسپانیا با NFC اما بازارهای دیگر به احتمال زیاد نمی تراشه. با توجه به این که راه اندازی نیست بازار وابسته Xiaomi احتمالا نشان می دهد به بقیه کشورها که تلفن در دسترس خواهد بود به مربوطه Mi فروشگاه بسیار به زودی.

با COVID-19 و تمام وقایع در حال وقوع در یوتیوب ما باید این جریان را از راحتی از ما تكيه صندلی. اگر شما اتفاق می افتد به دست unveilings اقامت در اطراف ما منتشر خواهد شد همه چیز جالب از این محصول راه اندازی یک بار آن را بیش از.

سازمان دیده بان در Facebook • سازمان دیده بان در توییتر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de