شد وزیر دفاع آمریکا را تسلا توییتر بحران غیر قانونی است ؟ بررسی

Elon Musk از شما استقبال به بحران ممکن است. او آن را طلسم.

امروز مشک توییتی او می خواهم به فروش “تقریبا همه” فیزیکی خود را اموال. همه حق است. سپس او در توییتی که تسلا قیمت سهم خیلی بالا ارسال سهام آن پایین است. سپس او توییتی بخشی از “The Star Spangled Banner,” امریکا را دشوار است به خواندن سرود ملی. او را تشویق همه ما را به “خشم خشم در برابر مرگ از نور آگاهی” است که تا حدودی دستگاه پرس متر دیلن توماس ” بهترین و شناخته شده شعر. او اعلام کرد او دختر نوازنده Grimes بود دیوانه در او.

درست است ممکن است تنها امروز آغاز شده و مشک شده ذوب کردن تمام هفته. به عنوان مثال وجود دارد unhinged رجزخوانی در درآمد خود تماس بگیرید و در مورد “فاشیستی” اقامت-صفحه اصلی سفارشات کالیفرنیا اجرا به سرعت coronavirus گسترش یافته است. “ما کمی نگران بودن قادر به از سرگیری تولید در منطقه خلیج است و باید به عنوان یک خطر جدی,” مشک شروع در تماس است. (شش منطقه خلیج شهرستانهای استان به طور مشترک توسعه یافته پناهگاه در محل سفارشات مؤثر تسلا فرمونت کارخانه از طریق May 31st, تنها با برخی از جزئی آرامش بخش از محدودیت.) سپس او رفت: “گسترش پناهگاه در محل و یا به عنوان ما آن را به زور زندانی کردن مردم در خانه های خود در برابر همه حقوق اساسی, است, به نظر من شکستن مردم آزادی در راه است که در حال وحشتناک و اشتباه نیست چرا مردم به آمریکا آمد و ساخته شده است این کشور است. چه برو!”

چه کثافتی, در واقع. حال خطرناکی اشتباه در مورد کوروناویروس شده است چیزی از مشک سرگرمی به تازگی. برای مثال او در ترویج مشکوک مقاله در کلروکين بود که بلافاصله از هم جدا پاره — نویسندگان بودند blockchain hucksters نه محققان پزشکی. در مارس 6, او به نام “coronavirus وحشت” خنگ; در 14 مارس گفت که وحشت بدتر از “تاج.” در مارس 19, او پیش بینی کرد “نزدیک به صفر رساندن موارد جدید در ایالات متحده بیش از حد توسط پایان ماه آوریل است.”

بیش از یک میلیون نفر در ایالات متحده تایید شده است به COVID-19 به عنوان از آوریل 28. این است که تقریبا به طور قطع یک undercount از آنجا که این مورد اعداد مصنوعی محدود کمبود گسترده آزمایش برای بیماری.

پس مشک را صرف مارس بودن اشتباه در مورد COVID-19. خوب. که غیر قانونی نیست. اما تقلب اوراق بهادار است. خانمها و آقایان همکار من dirtbags و هر کس دیگری: SEC disrespector وارد شده است.

آن را بلافاصله آشکار به من که آیا به tweeting که تسلا در آسیا است تقلب اوراق بهادار, چرا که من یک وکیل نیست. بنابراین من به نام برخی از. “من هیچ چیز را نمی بینم عملی در اینجا می گوید:” ساناز کروز Sroufe یک شریک در پرکینز Coie که متخصص در اداره شرکت است. برای امروز توییتهایی به واجد شرایط به عنوان تقلب اوراق بهادار SEC یا شاکی را به نشان می دهد که مشک را سود از افت قیمت سهام با — مثلا — داشتن یک موقعیت و یا یک قرار داده است. “این به نظر می رسد به جای آن به مشک صدایی خاموش” او می گوید: در یک ایمیل. “استفاده از ‘imo نیز قرار می دهد بیانیه خود به عرصه نظر شخصی که وجود دارد این است که طول و عرض.”

معمولا زمانی که یک شرکت می خواهد برای انتقال به سهامداران خود که آن را ممکن است بالاتر از حد ارزشگذاری این کار را با ارائه آمار و عامل خطر می گوید: آلما Angotti یک شریک و همکاری رئیس جهانی تحقیقات و انطباق عمل در Guidehouse که قبلا در اجرای در ثانیه در میان سازمان های دیگر. “شما به حقایق به طوری که در بازار می توانید تجزیه و تحلیل آن حقایق” او می گوید. “وجود دارد یک دلیل خوب برای او را به می گویند که او فکر می کند آن را بالاتر از حد ارزشگذاری است که من فکر می کنم به خصوص در رسمی راه است.”

با توجه به Angotti بازار دستکاری — زمانی که کسی طول می کشد و مراحل را به طور مصنوعی تحت تاثیر قرار قیمت امنیت — نیاز به تنها قصد. “او نیاز ندارد به نفع هر چند بهره مند است که اغلب چگونه دولت ثابت, قصد,” او می گوید. و ثانیه است که در حال حاضر در حال تماشای او را به دلیل اقدامات قبلی.

جان رید استارک رئیس جمهور از جان رید استارک مشاوره ای که قبلا در ثانیه اجرای نمی دیدن آن را به همان شیوه به عنوان Agnotti. “قصد چیزی که سخت است برای اثبات” استارک می گوید. گرگ عمدتا یک استاد حقوق در دانشگاه آیووا به صراحت به من گفت که او نمی داند که اگر این تعداد به عنوان تقلب اوراق بهادار یا نه. “این غیر معمول اما نه لزوما غیر قانونی برای یک شرکت عمومی مدیر عامل به اصل تماس در بازار به پایین علامت گذاری به ارزش خود شرکت سهام” Shill می گوید.

بدترین شرایط برای مشک خواهد بود اگر او بودند به خرید سهام تسلا یا شرکت شرکت کرده بودند در یک بیع متقابل برنامه می گوید استیو الماس یک استاد حقوق در دانشگاه سانتا کلارا. “من فرض کنید نه مورد است” الماس می گوید.

آنچه که در مورد SEC حل و فصل و موشکافی ، شاید شما به یاد بیاورید در اعماق بسیار تاریخ اخیر است که در آگوست 7th, 2018, مشک در توئیتر خود نوشت: “هستم با توجه به در نظر گرفتن تسلا خصوصی در $420. بودجه اختصاص داد.” بودجه نمی شد در واقع امن SEC تحقیقات نشان — مشک تا به حال چند جلسه با عربستان سعودی و ثروت صندوق اما تا به حال در مورد بحث رفتن خصوصی معامله. “در حقیقت و در واقع مشک بود و نه حتی بحث بسیار کمتر تایید کلید معامله شرایط از جمله قیمت با هر بودجه بالقوه منبع” SEC نوشت و در آن شکایت.

به هر حال آنها حل و فصل و سپس در فوریه 19, مشک, توییتی, یک پیش بینی برای تعدادی از مدل 3s این شرکت خواهد بود که همان تسلا رسمی راهنمایی. یکی از مفاد حل و فصل این بود که مشک باید خود را توییتهایی دربارهی تسلا از قبل تایید شده توسط یک وکیل در خانه. و زمانی که آژانس نپرسید که آیا این خانه وکیل مورد تایید بود February 19th, توییت پاسخ این بود که مشک بود نه هیچ از خود توییتهایی دربارهی تسلا از قبل تایید شده است. پس از چند هفته از مانورهای رندانه دو طرف به توافق: مشک باید یک شرکت وکیل قبل از تصویب توییتهایی دربارهی تسلا سلامت مالی و فروش و یا تحویل اعداد.

آیا این بحران ممکن است توییتهایی نقض آن ؟ وال استریت ژورنال تماس مشک بپرسید اگر او به شوخی یا اگر کسی تا به حال بررسی صدای جیر جیر خود را قبل از ارسال آن. “نه” مشک پاسخ در ایمیل.

“اگر آن را نه تایید او را در خطر بريدن به دادگاه دوباره توسط SEC می گوید:” الماس. “این روند به معنای گرفتن این نوع توییتهایی قبل از آنها بیرون رفت. اگر او آن را خود به خود, من فکر می کنم او می شیم یک موضوع است.”

جی Dubow یک شریک در فلفل همیلتون که با تمرکز بر روی یقه سفید دادخواهی فکر می کند SEC است که در یک موقعیت دشوار. از یک طرف مشک است که آشکارا نقض حل و فصل خود را اگر او نمی توانید توییت خود تایید شده است. از سوی دیگر اگر SEC می رود تا آنجا که به نیروی مشک جدا خود را از تسلا که به طور بالقوه لطمه می زند و سهامداران خریداری شده که به سهام زیرا آنها به او ايمان آوردند. “آنها در حال رفتن به مجبور به واکنش نشان می دهند و انجام کاری” Dubow می گوید. “از آنجا که این یک تخلف آشکار از نظم و من نمی دانم که چگونه آنها در حال رفتن به اجازه دهید آن بروید.”

Shill همچنین نمایش آن به عنوان یک چالش به آژانس. “این امر می تواند عاقلانه برای ثانیه به درخواست تاییدیه که توافق حل و فصل شد و با پیروی” Shill به من گفت. “در حال حاضر او مسلما ارائه به تسلا سهامداران آنها چه می خواهند: واقعا بی بند كلیك كنید مدیر عامل شرکت. هنگامی که شما خرید تسلا که مسلما آنچه شما در حال خرید — اما این چیزی است که SEC حل و فصل می گوید.”

اگر آن را نقض توافق حل و فصل تسلا نیز دخیل چرا که این شرکت به منظور کنترل او Angotti می گوید. تسلا هیئت مدیره مسئول ممکن مشک اقدامات — یک روند اداره شرکت است که مطمئن شوید که هیئت مدیره است که مسئول رعایت در یک سازمان, او به من می گوید. “اگر آنها نمی تواند کنترل مدیر عامل شرکت آنها اطمینان بسیار خوب فرهنگ انطباق در آن شرکت” Angotti می گوید. “آنها می گویند آن را در تمام طول روز, اما اگر آنها نمی, اجرای آن معنا نیست که هر چیزی.”

تلاش برای نگه داشتن مشک پاسخگو ممکن است بی دست و پا برای هیئت مدیره ، تسلا کاهش یافته است مدیران و افسران بیمه مسئولیت آن گفت: در آوریل 28th نظارتی تشکیل پرونده. این سیاست را نگه می دارد شرکت اعضای هیئت مدیره و مدیران از نیاز به پرداخت هزینه های خود را دارند برای دفاع حل و فصل و یا قضاوت زمانی که آنها با پرونده های حقوقی. به جای مشک را “شخصا ارائه پوشش قابل ملاحظه ای معادل یک سیاست برای یک دوره یک ساله.”

یک چیز بیشتر: در حالی که من مشغول به کار بود در این داستان آژانس حفاظت از محیط زیست رو به ما زیرا که من حدس می زنم هر کس دوست دارد بحران ممکن است. بنابراین در اوایل این هفته گفت: مشک در تسلا درآمد تماس که تسلا مدل S محدوده زمانی باید اولین خودرو الکتریکی به ورزش 400 مایل محدوده. سازمان حفاظت محیط زیست رتبه بندی طیف وسیعی از 391 کیلومتر اتفاق افتاده است پس از کسی که سمت چپ کلید در خودرو و باز یک شب تهی 2 درصد از باتری وسیله نقلیه مشک گفت: در تماس است.

“ما می توانیم تایید می کنند که سازمان حفاظت محیط زیست تست خودرو به درستی درب بسته شد و ما خوشحال به بحث در مورد هر گونه مسائل فنی با تسلا به عنوان ما به طور معمول با همه خودروسازان” سازمان حفاظت محیط زیست سخنگو در بیانیه ای گفت به آستانه.

نمی توانید صبر کنید برای دیدن آنچه که دیگر سازمان های دولتی تصمیم به جشن بحران ممکن است با همه ما است. و اگر شما ترس درهم در آن مدتها یک راه خوب برای جلوگیری از این مرده ساده است: هرگز صدای جیر جیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>