خارج شده و راه اندازی دو ساعته ارائه خدمات برای مواد غذایی و الکترونیک و بیشتر

خارج شده و در حال راه اندازی یک جدید تحویل سرویس به نام اکسپرس تحویل دریافت خواهد کرد که اقلام خریداری شده به مشتریان در کمتر از دو ساعت این شرکت روز پنجشنبه اعلام کرد. این سرویس جدید می تواند مفید باشد اگر شما نیاز به گرفتن اقلام در یک عجله در حالی که احترام به پناهگاه در محل سفارشات در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

شما قادر خواهید بود به استفاده از اکسپرس تحویل برای اطلاعات بیشتر 160,000 موارد از جمله “مواد غذایی روزمره ملزومات و الکترونیک” خارج شده می گوید. تحویل اکسپرس هزینه خواهد شد $10 در علاوه بر این به طور منظم شارژ برای تحویل مگر اینکه شما یک عضو از شرکت تحویل نامحدود سرویس اشتراک که در این صورت شما فقط پرداخت $10 برای تحویل اکسپرس.(شبیه به آمازون نخست تحویل نامحدود هزینه $98 سالانه یا $12.95 در هر ماه.)

خارج شده و می گوید آن شده است خلبانی تحویل اکسپرس در 100 فروشگاه از اواسط ماه آوریل است. این شرکت قصد دارد به گسترش آن به نزدیک به 1 ، 000 فروشگاه در اوایل مارس و آن را در دسترس به حدود 2000 نفر در کل فروشگاه ها “در هفته بعد.” اگر تحویل اکسپرس در دسترس است در منطقه شما, شما قادر خواهید بود برای انتخاب این گزینه هنگامی که شما چک کردن آنلاین اگر شما نیاز به حداقل 30 دلار از اقلام در سبد خرید شما قادر به انتخاب هر نوع از تحویل.

“ما می دانیم که مشتریان ما زندگی تغییر کرده در طول این همه گیر و به راه آنها فروشگاه” جنی وایتساید خارج شده است رئیس مشتری افسر در بیانیه ای گفت. “ما همچنین می دانیم هنگامی که ما آمده ایم از این مشتریان خواهد بود شلوغ تر از همیشه و گاهی اوقات که برای نیاز به منابع در عجله بسر می رسانید. COVID-19 است و ما را وادار به راه اندازی تحویل اکسپرس حتی سریع تر به طوری که ما در اینجا برای مشتریان ما امروز و در آینده است.”

خارج شده را تحویل اکسپرس گزینه می تواند کمک به خرده فروش در رقابت با رقیب آمازون است که ارائه دو ساعته تحویل برای اعضای آمازون نخست سال از طریق آمازون نخست شرکت خدمات. نخست در حال حاضر راه اندازی در سال 2014 و در دسترس است در انتخاب بازارهای در ایالات متحده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de