راه رفتن در یک فایل معنا نیست که شما نمی عاشق یکدیگر ارتباط گفت

یک مرد خسته رسما جزئیات به اندازه کافی در مورد کوروناویروس به نام خودش بالا, اپیدمیولوژی او تایید کرده است.

تام بوکر در حال حاضر معتقد است خود را به یک جهان اقتدار در COVID-19 pandemic چرا که او تا به حال کمی دیگر به انجام این کار در ماه گذشته به جز در نگاه بسیاری از نمودار.

او گفت: “اگر شما می توانید خود را منزوی بر اساس سرفه و قضاوت خود را اساسا در نظر گرفته شده همان است که دکتر پس چرا نمی توانم خود تشخیص به عنوان یک ویروس ،

“من قطعا با سنجش زمان تا 10,000 ساعت مطالعه از انیمیشن های کامپیوتری چگونه آن را گسترش بسیاری از آنها را در توالت. اگر بیمه خدمات درمانی نیاز من به فرمان ضد همه گیر استراتژی در پویس و اواسط ولز من آماده هستم.

“و من به شما گفتن دولت استراتژی است که در همه جا – من گاهی اوقات تعجب می کنم اگر کریس Ersin به عنوان خوانده شده هر ویکیپدیا در همه.

“چرا ما به دنبال به اثرات واکسن ب ث ژ یا hydroxycloroquine یا قدرتمند افزایش داده و سیستم ایمنی بدن توسط Yakult? خدا را شکر من رسانه های اجتماعی به صدای من وجود دارد.”

پس Facebook post حمله به دولت را پاسخ بعد امروز بوکر را فردا به نظر می رسد در کانال 5 را جرمی تاک, صحبت کردن یک بار از bollocks از آشپزخانه خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>