vivo TWS Neo از earbuds بررسی

vivo است که آخرین گوشی هوشمند شرکت نشان می دهد که منافع قوی در TWS تو رفتگی در دیوار و ما باید خود را آخرین مح

توسط BASHARIATEMROOZ در 6 مرداد 1399

vivo است که آخرین گوشی هوشمند شرکت نشان می دهد که منافع قوی در TWS تو رفتگی در دیوار و ما باید خود را آخرین محصول با ما - vivo TWS Neo.

ما یه پرستاره آبی واحد در کنار Vivo X50 نرم افزار گوشی های هوشمند (در اینجا نقد و بررسی) و ما در حال حاضر آماده برای به اشتراک گذاشتن برداشت ما در آن است.

vivo TWS Neo earbuds review

vivo در تلاش است به یک نام تجاری برای جوانان و افراد موفق است و انجام بهترین خود را به دستگاه های خود را نگاه جذاب. نئو گوشی یک مورد پلاستیک با شسته و رفته گرادیان رنگ آن می رود از نقره از طریق آبی تمام راه را به سیاه و سفید - این است که در واقع به عنوان زیبا به عنوان آسمان شب است. گوشی دنبال همان رنگ اما کیفیت ساخت ما را تا حدودی نا امید کرد.

Vivo TWS Neo احساس نسبتا ارزان قیمت و پلاستیکی در دست در حالی که لولا از این مورد احساس می کند در آستانه شکستن زمانی که شما از شنیدن چگونه آن کلیک و unclicks. همچنین کل راه اندازی یک اثر انگشت آهنربا است که طول می کشد دور از در غیر این صورت جذاب به نظر می رسد. براق پایان از earbuds نیز می دهد احساس مضطرب که earbud ممکن است سقوط کردن گوش هر زمان.

vivo TWS Neo earbuds review

vivo می گوید وجود یک 14.2 میلی متر راننده در earbud برای باس عمیق تر و غنی تر صدا - پایه فیزیک می گوید بزرگتر راننده پیروز صدا. در حالی که این درست است که در تئوری و در عمل به آن است که کمی پیچیده تر است. vivo آکوستیک, تیم DeepX جلوه های صوتی استریو است که با هدف افزایش بیشتر عملکرد و در نتیجه تمیز کننده صدا.

حقیقت این است که این TWS Neo از دیگری بهتر انجام بی سیم گوشی در رده قیمت آن, اما آن مجموعه کامل صوتی گزینه های سفارشی سازی در دسترس است تنها در انتخاب vivo گوشی های هوشمند است. در حالی که وب سایت شرکت لیست ده سازگار flagships در زندگی واقعی ما تا به حال یک مشکل با هر vivo گوشی نیست که به نام X50 Pro.

vivo TWS Neo earbuds review

واقعا شسته و رفته از ویژگی های اسلاید حجم در TWS Neo - فقط انگشت خود را به بالا یا پایین در سمت بیرونی و حجم دستگاه تغییرات. البته شما ممکن است نیاز به انطباق با گوشی های هوشمند خود را با حجم و همچنین به این دلیل که بلوتوث ارسال این اطلاعات به دستگاه.

صحبت در مورد اتصال گوشی vivo پیدا کردن TWS Neo بلافاصله و سریع سریع بر روی صفحه نمایش اجازه می دهد برای بدون درز جفت شدن. شخص ثالث گوشی های هوشمند باید از طریق عادی جفت شدن فرایند پیدا کردن دستگاه در بلوتوث منو.

vivo TWS Neo interface on vivo NEX 3 vivo TWS Neo interface on vivo NEX 3 vivo TWS Neo interface on vivo X50 Pro vivo TWS Neo interface on vivo X50 Pro
vivo TWS Neo رابط vivo NEX 3 (1,2) vs vivo X50 Pro (3,4)

مورد شارژر 400 میلی آمپر ساعت ظرفیت با هر جوانه با داشتن 27 میلی آمپر و در مجموع در بیش از 450 میلی آمپر معمولی ظرفیت. شارژ است و نه آهسته از طریق USB-C پورت - حدود 1.5 ساعت از زمان بازی با ارزش است - جوانه ها به راحتی می تواند زندگی را برای بیش از چهار ساعت است.

هنگامی که شما عامل در پرداخت هزینه اضافی در مورد عمر باتری می رسد 22.5 ساعت است که بیش از شما در واقع همیشه نیاز است.

vivo TWS Neo earbuds review

یکی از ویژگی های است که ما در حال از دست رفته است ambient noise cancellation دارد اما حداقل در تماس با سر و صدا فیلتر اعمال نفوذ بیرونی دو میکروفن برای اطمینان از طرف دیگر می تواند بشنود شما هست.

جوانب مثبت

  • صدای ترد یکی از آنهایی که بهتر در رده قیمت آن.
  • سریع اتصال با همه دستگاه ها با توجه به بلوتوث 5.2.
  • شیک به نظر می رسد.
  • مناسب عمر باتری, USB-C پورت.

منفی

  • بدون سر و صدا لغو مگر اینکه در تماس است.
  • ارزان ساخت.
  • مسائل مربوط به سازگاری.
  • در دسترس بودن هر چیزی است اما موثر است.

پس از صرف یک زن و شوهر هفته با vivo TWS Neo می توان گفت این مسلما بهترین صدایی جفت ارز در محدوده قیمت خود را. کیفیت ساخت را به سختی تحت تاثیر قرار دادن هر کسی اما بودن قیمت در حدود €60, ما شک بسیاری از مردم را پیدا خواهد کرد آن را به یک معامله شکن.

به مراتب بزرگتر مسئله ممکن است در دسترس - به TWS Neo تنها به طور رسمی در حال حاضر تعداد انگشت شماری از بازار. البته شما همیشه می توانید آنها را وارد اما رفتن را از طریق مشکل و پرداخت هزینه های درگیر واقعا لطمه می زند و ارزش برای پول گزاره. اگر شما اتفاق می افتد به زندگی می کنند در یکی از این چند کشور که در آن vivo رسما به فروش می رساند TWS Neo و واقعا در مورد مراقبت از کیفیت صوتی ما نمی توانیم تصور کنید که شما در حسرت خرید یک جفت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب