vivo NEX 3S 5G و iQOO 3 دریافت آندروید 11 بتا

گوگل و وان پلاس منتشر کرده اند اندروید 11 Beta برای دستگاه های خود را در حالی که Xiaomi Oppo و Realme وعده داده اند به رول از بتا از آخرین نسخه از اندروید به زودی. در حال حاضر ما vivo برای اضافه کردن به لیست به عنوان سازنده تلفن های منتشر شده آندروید 11 Beta 1 را از طریق پیش نمایش توسعه دهندگان برنامه برای NEX 3S 5G و iQOO 3.

شما می توانید سر به منبع اول لینک در پایان این مقاله به دانلود آندروید 11 Beta 1 build چینی انواع NEX 3S 5G و iQOO 3 و به منبع دوم لینک دانلود ساخت صورت, هندی, انواع iQOO 3 4G و 5G مدل.

vivo NEX 3S 5G and iQOO 3 get Android 11 Beta

توجه داشته باشید که این فریمور تنها در نظر گرفته شده برای استفاده توسط توسعه دهندگان و این بهترین نیست به نصب آنها را بر روی اصلی خود را از دستگاه های, از آنجایی که آنها نمی به اندازه کافی پایدار و شناخته شده مسائل ذکر شده در زیر:

  • در نمایش اسکنر اثر انگشت کار نمی کند.
  • دوربین جلو کار نمی کند.
  • نمادهای نوار وضعیت نمایش استثنا: دوربین درجه یک و صفحه نمایش در گوشه ای در حال متداخل با آیکون.
  • هنگامی که کروم آغاز شده است برای اولین بار “به نوبه خود در همگام سازی ؟” صفحه نمایش نشان نمی دهد هر موجود حساب گوگل اطلاعات ورود به سیستم.
  • در تنظیمات آخرین موردی است که “در مورد شبیه سازی دستگاه” به جای “درباره دستگاه”.
  • وجود دارد 2 ارتقاء سیستم صفحات در تنظیمات (یکی در “تنظیمات > تنظیمات سیستم به روز رسانی” و دیگری در “تنظیمات > تنظیمات سیستم > پیشرفته > سیستم به روز رسانی”). کاربر ممکن است اشتباه گرفته شود.

vivo می گوید: دوم اندروید 11 بتا منتشر خواهد شد در اواخر جولای و آن را به متوقف کردن انتشار بتا ایجاد شده در ماه اوت است که زمانی که از آن انتظار گوگل به انتشار پایدار ساختن اندیشه 11.

منبع 1 (چینی) منبع 2

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im