Vivo iQOO Z1 را بدست آورده و آن 3C گواهینامه

MediaTek و vivo شده اند گرفتار در یک و نه به سرعت در حال توسعه plotline طی دو روز گذشته. آن را حول محور اعلام Dymensity 1000+ چیپ ست و به دنبال آن بلافاصله مختلف نکات از vivo از یک سفیر تلفن برای گفت chipset – این iQOO Z1. تنها چند ساعت بعد مرموز vivo گوشی بلبرینگ شماره مدل V1986A است ظهور در 3C دارای گواهینامه صلاحیت وب سایت.

Vivo iQOO Z1 earns its 3C certification

قرار دادن دو و دو با هم این است که به احتمال زیاد iQOO Z1 که به نظر می رسد به سمت و آزادی قریب الوقوع. این سند تایید می کند 5G پشتیبانی بر روی گوشی و همچنین 44W فلش شارژ. فراتر از آن است که اگر چه ما تنها برخی از ویژگی های شناخته شده از Dymensity 1000+ چیپ ست به فرض در مورد vivo iQOO Z1.

چیزهای خاصی مانند 5G UltraSave شبکه قدرت-صرفه جویی در فن آوری و HyperEngine بازی بهینه سازی صدا مانند یک داده شده است. به خصوص در یک iQOO-مارک گوشی های موجود بازی های شجره نامه. ما همچنین می دانیم که Dymensity 1000+ درایو 144Hz نرخ تجدید صفحه نمایش. هر چند به طور طبیعی شایعه شده است به نظر می رسد در iQOO Z1 وجود دارد هیچ مقام رسمی تایید نشده است. همان می رود برای این چیپ ست را میرا چشم انداز فن آوری به معنای ارائه HDR10+ پشتیبانی و همچنین به عنوان زمان واقعی ویدیو 4K با کیفیت بهینه سازی. امیدوارم آن را می سازد راه خود را به آینده iQOO Z1 نیز هست.

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de