برنامه چت تصویری مارکو پولو می گوید هزینه های خود را در حال گرفتن بیش از حد گران است و آن را می خواهد مردم را به پرداخت هزینه برای استفاده از برنامه

مارکو پولو یک برنامه است که محبوب شد برای ماندن در تماس با دوستان در حالی که اجتماعی فاصله است و به دنبال ایجاد برخی از پول نقد. این برنامه رایگان است راه اندازی یک گسترش بیمه محصول امروز به نام مارکو پولو به علاوه که هزینه 5 دلار در هر ماه با سالانه تعهد یا 10 دلار اگر ماهانه پرداخت می شود. اشتراک به مردم می دهد دسترسی به ویدئو HD, یادداشت های صوتی سفارشی emoji ایجاد ابزارهایی مانند کنترل سرعت و عبور می کند برای به اشتراک گذاشتن با دوستان به آنها هدیه رایگان عضویت. شرکت دادن مردم هفت روز دادگاه به آنها نشان می دهد آنچه به علاوه تجربه است و آنها را متقاعد به ثبت نام.

تا به حال مارکو پولو شده است پایدار سرمایه. همه گیر افزایش پایه کاربر خود به خود هزینه های سرور در پشت سر هم.

“با این شتاب در استفاده از برنامه می آید با یک افزایش چشمگیر در هزینه های کسب و کار” امروز پست وبلاگ ساخت این اطلاعیه می گوید.

مدیر عامل شرکت Vlada Bortnik همچنین گفت: در آستانه که این شرکت نیاز به شروع به ساختن پول در جهت حفظ آن سرور در حال اجرا و اطمینان از کسب و کار شناور باقی می ماند. آن را در اصل سعی در انجام این کار از طریق یک $9.99 اشتراک ماهانه که به مردم دسترسی به ویدئوها و چت. مارکو پولو به علاوه در حال حاضر جایگزین کردن این گزینه. این شرکت همچنین امروز اعلام کرد که این آزمایش چیزی به نام “کانال” که حق بیمه پرداخت می شود محصول برای تاثیرگذاران و هر کس دیگری که در رابط با مردم است. این معلوم نیست چه محصول واقعا از آن اطلاعاتی تصویری, اما به نظر می رسد یک راه برای این کاربران برای ارسال مطالب برای تنها یک گروه را انتخاب کنید از افرادی که برای پرداخت دسترسی داشته باشید.

مارکو پولو متعهد به فروش تبلیغات و یا کاربران خود داده است که به طور معمول چگونه از برنامه رایگان کسب درآمد از محصول خود را. چنین محصول حق بیمه و اشتراک درآمد ضروری است برای حفظ مارکو پولو در کسب و کار حتی پس از همه گیر به پایان می رسد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>