ورایزون منحصر به فرد Samsung Galaxy S20 5G UW در حال حاضر در دسترس

پس از یک انتظار طولانی از امروز شروع, شما در نهایت می تواند خرید Samsung Galaxy S20 در ورایزون. به عنوان وعده داده شده در ماه گذشته حامل در حال حاضر خود را منحصر به فرد نسخه از این تلفن در انبار به نام Galaxy S20 5G UW.

Verizon شده است فروش Galaxy S20+ و S20 فوق العاده اما برگزار کردن در junior S20 تا زمانی که سامسونگ قادر به اضافه کردن پشتیبانی برای آن منحصر به فرد mmWave 5G (که خود خواهر و برادر بزرگتر داشته اند از یک روز).

Verizon's exclusive Samsung Galaxy S20 5G UW is now available

عادی قیمت همان است که در هر نقطه دیگری S20 می تواند شما را برای $999. اما امروز تنها اگر شما سفارش شما دریافت ویژه 150 دلار در قالب لایحه اعتبار اعمال می شود اگر شما خرید با استفاده از این حامل برنامه نصب برای 24 ماه می باشد.

شما می توانید S20 در کیهانی, خاکستری, ابر صورتی و ابر سفید دومی که ظاهرا منحصر به فرد رنگ برای Verizon در ایالات متحده است. خرید گوشی در حال حاضر معنی است که شما دریافت به روز رسانی سمت راست زمانی که شما آن را در خارج از جعبه است که نصب نرم افزار نسخه G981VSQU1ATEA آوردن شما به ژوئن وصله های امنیتی. این یک شروع خوب, اجازه دهید به امید Verizon نگه می دارد تا با این, به موقع بودن.

منبع | از طریق

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im