Newswise — ریموند C. Rumpf, Ph. D.) استاد مهندسی برق و کامپیوتر در دانشگاه تگزاس در ال پاسو بود ارتقا به همکار از جامعه بین المللی برای اپتیک و فوتونیک (SPIE) آموزشی غیر انتفاعی و به منظور پیشبرد نور مبتنی بر علم و مهندسی و فن آوری است.

هر سال SPIE ترویج اعضای جدید همراهان از جامعه است. همراهان اعضای تمایز را ساخته اند که قابل توجه علمی و فنی کمک در زمینه های چند رشته ای اپتیک و فوتونیک و تصویربرداری. آنها افتخار برای خود دستاورد فنی و خدمات خود را به طور کلی اپتیک جامعه و به SPIE در خاص است.

“همکاران ما نشان دهنده ویژگی های طیف تنوع و اخلاق از SPIE” گفت: Jeffrey Puschell صندلی از SPIE همراهان کمیته و سیستم های فضایی مهندس با Raytheon و تعلیق در ال سگوندو کالیفرنیا. “با ما 72 همراهان جدید — از جمله برای سال دوم در یک ردیف یک شماره ثبت از زنان ما افتخار فن آوری های نوین است که در حال توسعه هستند در سراسر اپتیک و فوتونیک صنعت توسط دانشمندان در دانشگاه صنعت و دولت است.”

Rumpf پژوهش متمرکز شده است در حال توسعه فن آوری های انقلاب در فوتونیک الکترومغناطیس و مدار که فعال هستند توسط دیجیتال ساخت. تحقیقات خود را اعضای تیم پیشگامان و رهبران در زمینه های ترکیبی افزودنی تولید الکترومغناطیس و فوتونیک. تحقیقات خود را نیز شامل 3D/حجمی مدارات فرامواد, بلورهای فوتونی آنتن فرکانس انتخابی سطوح nanophotonics دستگاه برای محیط های افراطی و computational electromagnetics.

“گروه تحقیقاتی من با این نسخهها کار در شرایط بسیار غیر متعارف و بلند پروازانه موضوعات بنابراین جوایز مانند این بسیار معنی دار به من دلیل آن را به رسمیت می شناسد که کار ما شده واقعا قابل توجه و تاثیر,” Rumpf گفت.

Rumpf کار در فضایی-نوع شبکه به رهبری او را به کشف راه های جدید برای کنترل نور. تیم خود را تنظیم یک رکورد جهانی برای ونرخ خم یک پرتو نوری و با اهدا شد بهترین فوتونیک تکنولوژی در سال 2015 توسط Opli مجله.

“مفتخر بودن به عنوان یک همکار از SPIE یک معامله بسیار بزرگ برای من بود زیرا چنین زمان رسیدن به این نقطه” Rumpf گفت. “من سفر به مکان های بسیار جذاب ملاقات باور نکردنی مردم با همکاری دانشمندان و مربی دانش آموزانی که قربانی کرده اند و مشغول به کار فوق العاده سخت است. آنها می گویند که کلید موفقیت این است که به اطراف خود با مردم باهوش تر از شما. من قطعا انجام می شود که با دانش آموزانی که با من کار کرده اند در اونا آزمایشگاه و با افرادی که با من همکاری دارند در طول سال است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im