ما نرم آن موضع بر روی Huawei اجازه می دهد تا همکاری در استانداردهای 5G

حماسه میان ایالات متحده و تولید کننده چینی Huawei غیر منتظره پس از وزارت بازرگانی ایالات متحده اعلام کرد که اج

توسط BASHARIATEMROOZ در 27 خرداد 1399

حماسه میان ایالات متحده و تولید کننده چینی Huawei غیر منتظره پس از وزارت بازرگانی ایالات متحده اعلام کرد که اجازه خواهد داد که برخی از همکاری با شرکت های آمریکایی.

اگر چه Huawei باقی خواهد ماند در نهاد لیست در حال حاضر اصلاحیه اجازه خواهد داد که شرکت های آمریکایی به افشای ما فن آوری های چینی مخابراتی, لوله بدون نیاز به مجوز آن است که اگر هدف از 5G استانداردهای توسعه است.

US softens its stand towards Huawei, allows cooperation on 5G standards

وزارت بازرگانی اعلام گوید که این قانون است که به منظور اطمینان حاصل شود که در حالی که هواوی باقی مانده در نهاد لیست آن را "جلوگیری از شرکت های آمریکایی از کمک به استانداردهای مهم در حال توسعه با وجود فعالیت های Huawei فراگیر مشارکت در استانداردها-سازمان های توسعه."

ویلبر راس از وزارت بازرگانی ایالات متحده گفت: "ایالات متحده نمی خواهد صرفنظر کردن از رهبری در جهانی نوآوری است. این اقدام را به رسمیت می شناسد اهمیت مهار ابتکار آمریکایی برای پیشبرد و حفاظت از ما اقتصادی و امنیت ملی".

US softens its stand towards Huawei, allows cooperation on 5G standards

تحلیلگران نشان داد که در حال حاضر پیشرو زیرساخت فروشندگان هستند از ایالات متحده - آنها هواوی از چین اریکسون از سوئد و نوکیا از فنلاند. این سه شرکت ساخته شده بیشتر سهم قابل توجهی به استانداردهای 5G از دیگر شرکت ها گفت: شکایت راد مدیر در استراتژی تجزیه و تحلیل ترافیک.

از طریقtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن