گوشی وان پلاس 8 و 8 Pro در حال حاضر به طور رسمی پشتیبانی توسط Verizon در ایالات متحده

Verizon نیاز به هیچ گونه نصب شده است که مبادرت به فروش قفل دستگاه با پشتیبانی از LTE آن شبکه 4G به درخواست برای صدور گواهینامه. زمانی که وان پلاس شروع به فروش 8 و 8 Pro از فروشگاه آنلاین در ایالات متحده در آوریل 29 – نه این گوشی که رسما پشتیبانی شده در شبکه ورایزون است. وان پلاس در ابتدا با صدور بیانیه ای قبل از 8 و 8 Pro و راه اندازی است که این امر نمی تواند سازگار با Verizon احتمالا تا ماه ژوئن است.

در یک به نوبه خود از وقایع موثر بلافاصله ما قفل انواع وان پلاس 8 و 8 نرم افزار فعال می شود در ورایزون شبکه LTE. خبر آورده بود توسط Verizon شرکت های روابط عمومی, مدیر جورج Koroneos از طریق توییتر.

Koroneos توصیه می کند که مشتریان ورایزون رفتن به Verizon BYOD (دستگاه خود را بیاورید) وب سایت ورود به سیستم و وارد دستگاه شماره IMEI. به سادگی ظاهر خود را از سیم کارت به گوشی توصیه نمی شود و انجام این کار ممکن است محدود کردن کامل فعال سازی از ویژگی های بر روی شبکه ورایزون است.

ما همچنین باید به شما یادآوری می کنند که نه قفل نسخه 8 یا 8 Pro سازگار با ورایزون mmWave 5G شبکه. فقط وان پلاس 8 (غیر حرفه ای) به فروش می رسد به طور مستقیم از ورایزون پشتیبانی خواهد کرد 5G در حامل.

ورایزون یک بار CDMA حامل که به معنای آن نبود سازگار با هر GSM قفل دستگاه است که شما می توانید به سادگی پاپ یک سیم کارت به. Verizon مورد نیاز دستگاه را CDMA سخت افزار است که به طور خاص حمایت Verizon. پس از 4G LTE شد استاندارد و حامل 3G-شبکه CDMA فاز بود ورایزون گیر با مفهوم تنها اجازه می دهد دستگاه های خاص به کار بر روی شبکه خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>