انگلستان صحنه موسیقی ‘می تواند تولید یکی دیگر از Ed Sheeran’ اگر اجازه شکوفا دوباره

کارشناسان اصرار زمان مستند در انگلستان صحنه موسیقی باید همچنان برای جلوگیری از تجدید حیات افتضاح زباله است که می تواند به گسترش در سطح جهان است.

با وجود اضطراب در مورد آسیب های اقتصادی ناشی از بسته شدن سالن موسیقی تحلیلگران می گویند این قیمت ارزش پرداخت تا یک واکسن است که توسعه یافته برای جلوگیری از آینده نوازندگان کل shite.

پروفسور هنری Brubaker موسسه مطالعات گفت: “ما باید برای تشخیص خطر است که برخی بعید است پایین ترین مخرج مشترک حد وسط می تواند به ویروسی با تشکر از نگرش غیر مسئولانه برخی از طرفداران موسیقی.

“Ed Sheeran شروع به بازی کنسرتهایی در نورویچ در سال 2008. با یک سیستم موثر محلی مستند او می توانست متوقف شد و از رسیدن به لندن و اثرات مخرب ‘گلوی دختر را مانع شده است در دسترس نباشد.

“اگر سرکوب در مرحله اولیه ما می تواند اجتناب شود Coldplay. متاسفانه این اجازه داده شد به رشد بدون کنترل به امریکا و جهش از طریق Gwyneth Paltrow, قبل از رفتن به گسترش در سراسر جهان است.

“ما باید مطمئن باشد که این خرابی می تواند هرگز دوباره اتفاق می افتد قبل از بریتانیا صحنه موسیقی مجاز است به سر گرفته شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im