UCLA تحقیقات هشدار

یافته های

Newswise — این مطالعه نشان می دهد دقیق مکانیسم اپی ژنتیک برای چه اینترلوکین 1-بتا مشترک سايتوکين است که کمک می کند تا با عفونت ها مبارزه در التهاب نقش مهمی در سرطان متاستاز. محققان دریافتند که قرار گرفتن در معرض مزمن به اینترلوکین 1-بتا می تواند ترویج سرطان ریه متاستاز از طریق inheritable تغییرات بیان ژن بدون تغییر توالی DNA. از آنجا که این ژن تغییرات سلول های سرطانی می تواند به حفظ این فنوتیپ — شناخته شده به عنوان اپیتلیال-به-مزانشيمی انتقال یک گام مهم در سرطان متاستاز به موفقیت رسیدن به فاصله اندام و پس از آن استعمار.

پس زمینه

سرطان ریه باقی می ماند و کشنده ترین نوع سرطان در ایالات متحده است. اکثریت قریب به اتفاق افراد مبتلا به سرطان ریه می میرند از وقوع مجدد تومور یا متاستاز. یکی از بزرگترین چالش ها در درمان سرطان و توقف آن از metastasizing به سایر نقاط بدن. دانشمندان شناخته شده است که التهاب مزمن امکانات پیشرفت تومور اما چگونه این فرایند منجر به گسترش سرطان است به خوبی روشن میگردد. تحقیقات قبلی نشان داده اینترلوکین 1-بتا در ارتباط است با فقیر بقا در افراد با ریه سلول کوچک, سرطان و قرار گرفتن در معرض این سايتوکين باعث بیان ژن است که اغلب درگیر در تهاجم در طول متاستاز در سرطان. UCLA تیم افزایش درک از روند بررسی نقش مزمن اینترلوکین 1-بتا قرار گرفتن در معرض در epithelial-to-مزانشيمی گذار.

روش

محققان بررسی نقش اینترلوکین 1-بتا در سرطان ریه متاستاز به دنبال در in vitro مدل از سرطان ریه به کمک به ارائه بینش به سلول های رفتار. آنها به طور خاص مورد بررسی قرار گرفت که آیا اینترلوکین 1-بتا ناشی از epithelial-to-مزانشيمی گذار در سرطان ریه سلول. تیم دقیق مکانیسم تجزیه و تحلیل های مختلف سلولی برای دیدن اگر وجود دارد سیگنالینگ سلولی و پروتئین تعاملات است که منجر به epithelial-to-مزانشيمی انتقال فنوتیپ. حدود 30 درصد از سلولی نشان داد سیگنالینگ از حافظه فنوتیپ تایید که این مکانیسم یکی از مسیرهای که ترویج سرطان متاستاز.

تاثیر

مطالعه جمع محققان درک درستی از نقش اینترلوکین 1-بتا-ناشی از التهاب مزمن در پیشرفت تومور و متاستاز است که به طور بالقوه می تواند کمک به بهبود هر دو پیشگیری و درمان سرطان ریه است.

نویسندگان

نویسنده سرب است Rui Li, MD, دکترا, فوق دکتری همکار در, دیوید گفن دانشکده پزشکی در دانشگاه UCLA. ارشد نویسنده استیون Dubinett, MD, استاد, پزشکی, آسیب شناسی و آزمایشگاه پزشکی مولکولی پزشکی و فارماکولوژی در دانشکده پزشکی و پزشک و دانشمند در UCLA Jonsson مرکز جامع سرطان. دیگر نویسنده استفانی Ong Linh ترنسپاندر Zhe جینگ, Stacy پارک زی لینگ هوانگ, Tonya Walser آیلین هاینریش جینا لی, رامین صالحی-Rad, ویلیام Crosson پل Pagano, Manash پل شیلی زو هاروی Herschman و Kostyantyn Krysan همه UCLA.

مجله

پژوهش منتشر شده در علمی, گزارش.

بودجه

این پژوهش با حمایت موسسه ملی سرطان ایستاده به سرطان و تحقیقات پزشکی بودجه از وزارت امور کهنه.

***

UCLA Jonsson مرکز جامع سرطان بیش از 500 محققان و پزشکان درگیر در تحقیقات سرطان, پیشگیری تشخیص کنترل و درمان و آموزش و پرورش. یکی از این کشور بزرگترین مرکز جامع سرطان, مراکز UCLA Jonsson مرکز جامع سرطان اختصاص داده شده به ترویج تحقیق و ترجمه در علوم پایه به لبه پیشرو از مطالعات بالینی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im