Newswise — در فوریه UC سان دیگو بهداشت را راه اندازی یک پروژه آزمایشی برای تست استفاده از وسایل نقلیه هوایی بدون سرنشین برای حمل و نقل پزشکی نمونه منابع و اسناد بین Jacobs مرکز پزشکی و مورز مرکز سرطان و مرکز پیشرفته آزمایشگاه پزشکی (آرام) سرعت ارائه خدمات و مراقبت از بیمار در حال حاضر موفق شده از طریق حمل و نقل زمینی.

برنامه همکاری با یو پی اس دریافت کرده است که در ماه سپتامبر سال 2019 هوانوردی فدرال دولت آمریکا (FAA) قسمت 135 استاندارد صدور گواهینامه و مجوز استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین و سیستم های هواپیماهای بدون سرنشین تحویل برنامه و Matternet یک مانتین ویو کالیفرنیا مبتنی بر هواپیماهای بدون سرنشین و سیستم های توسعه دهنده برای موسسات مراقبت سلامت. این آخرین تلاش های ایجاد شده بر یو پی اس و Matternet هواپیماهای بدون سرنشین پروژه در حال حاضر در حال وقوع در WakeMed بهداشت و درمان و بیمارستان های خصوصی و غیر انتفاعی سیستم مراقبت های بهداشتی مستقر در رالی N. C.

“در حال حاضر پزشکی نمونه است که باید حمل و نقل بین مراقبت های بهداشتی سایت های انجام شده توسط پیک که به طور طبیعی موضوع را به variabilities از ترافیک و دیگر مسائل زمین” گفت: Matthew Jenusaitis رئیس مسئول امور اداری برای نوآوری و تحول در UC سان دیگو بهداشت. “با هواپیماهای بدون سرنشین ما می خواهیم برای نشان دادن اثبات مفهوم برای گرفتن نمونه حیاتی که در آن آنها نیاز به برای تست و یا ارزیابی بیشتر به سرعت و به سادگی. این یکی دیگر از راه به اهرم فن آوری های نوظهور در راه است که می تواند tangibly نفع بیماران ما است.”

پروژه تماس برای حرفه ای پزشکی در Jacobs مرکز پزشکی واقع در شرق سلامت پردیس UC سن دیگو در لا Jolla برای بسته بندی محموله مانند نمونه خون و یا اسناد را به امن ظرف است که متصل به یکی از Matternet را M2 شارژ باطری هواپیماهای بدون سرنشین است.

هواپیماهای بدون سرنشین را به دنبال خواهد داشت از پیش تعیین شده و با ریسک پایین مسیرهای پرواز در ابتدا بین Jacobs مرکز پزشکی و فرود ویژه سایت در مورز سرطان مرکز واقع کمتر از یک مایل دور و داخل ویژوال خط دید تحت FAA قسمت 107 قوانین و سپس پس از آن در آرامش است که در نزدیکی Jacobs مرکز پزشکی. پرواز را فقط چند دقیقه برای تکمیل خواهد شد و نظارت از راه دور توسط اپراتور. هواپیماهای بدون سرنشین انجام خواهد داد بدون دوربین.

در مارس 2018, FAA تعیین شده شهر سن دیگو به عنوان یکی از نه سرب شرکت کنندگان در این رگولاتور’ ادغام برنامه آزمایشی. UC سن دیگو نیز تایید توسط FAA برای تست استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین در حمل و نقل آزمایشگاه نمونه و دارو در سراسر آن نظام سلامت است.

“در حال حاضر بسیاری از نمونه های بیولوژیکی باید سفر را از بین سایت ها توسط پیک ماشین ظرف ساعت تعیین شده گفت:” جیمز Killeen, MD, استاد بالینی طب اورژانس و مدیر خدمات فن آوری اطلاعات در دانشگاه سان Diego دانشکده پزشکی. “است که برگ های سیستم آسیب پذیر را به بوالهوسی از ازدحام جاده, حوادث ساخت و ساز و بیشتر. سفر در زمان را می توان آهسته و غیر قابل پیش بینی. هواپیماهای بدون سرنشین می تواند پرواز بیش از موانع بسیار بیشتر از راه مستقیم و فقط چند دقیقه به همان پوشش فاصله.”

در مورد UC سان دیگو بهداشت
UC سان دیگو بهداشت استثنایی فراهم می کند مراقبت شخصی برای هر عضو از خانواده خود را. مراقبت های اولیه برای کودکان و بزرگسالان و سالمندان در دسترس است در چند مکان مناسب در سراسر شهرستان. تخصص ما برای مراقبت جدی و پیچیده شرایط — از جمله بیماری های قلبی و جراحی مغز و اعصاب pulmonology و طب سالمندان — رتبه در کشور. ما همچنین ارائه بیشتر زایمان گزینه از هر ارائه دهنده خدمات در سان Diego منطقه از جمله در بیمارستان تولد مراکز و سطح سوم مراقبت ويژه نوزادان (NICU). این یک 808-تخت سیستم پزشکی با بیمارستان ها در هیللکرست و لا جللا و همچنین مراقبت های اولیه و شیوه های تخصصی واقع در سراسر جنوب کالیفرنیا. پیشرفته و تخصص مراقبت از مراکز از جمله مورز مرکز سرطان Sulpizio قلبی و عروقی مرکز و Shiley موسسه چشم شناخته شده در سراسر منطقه به صورت پژوهش محور درمان و نتایج فوق العاده. جدیدترین بیمارستان Jacobs مرکز پزشکی در لا جللا ارائه می دهد پیشرفته برای مراقبت از سرطان, درمان, متخصص, جراحی و زایمان. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مراقبت از ما بازدید health.ucsd.edu.

در مورد یو پی اس های بهداشت و درمان و علوم زندگی
یو پی اس های بهداشت و درمان و علوم زندگی جهانی فراهم می کند راه حل های زنجیره تامین و تخصص داروسازی biopharma و شرکت های تجهیزات پزشکی. یو پی اس در حدود 8 میلیون فوت مربع از cGMP – یا cGDP-سازگار با مراقبت های بهداشتی توزیع فضایی در سطح جهان است. یو پی اس نیز حفظ یکی از بزرگترین شبکه های میدان جوراب ساق بلند, مکان با حدود 900 سایت. برای بسته نیاز به سخت درجه حرارت محیط از CRT به برودتی و کسانی که نیاز به در اطراف ساعت مانیتورینگ یو پی اس دارای راه حل های مانند یو پی اس های متوسط واقعی® و یو پی اس فعال پاسخ® خدمات. یو پی اس است که متعهد به گسترش مراقبت های بهداشتی با قابلیت های از جمله ادغام Marken, CEMELOG و Poltraf برای دیدار با پیچیده و در حال تحول زنجیره تامین نیازهای مراقبت های بهداشتی و علم زندگی بخش. بازدید ups.com/healthcare.

در مورد Matternet
Matternet توسعه یافته بهترین در کلاس تکنولوژی برای بر روی تقاضا هوایی تحویل در محیط های شهری. این شرکت فراهم می کند فن آوری آن platform-as-a-service به مراقبت های بهداشتی, e-commerce و تدارکات سازمان. در ماه مارس سال 2017 Matternet شد و اولین شرکت در جهان به مجاز برای عملیات هواپیماهای بدون سرنشین تدارکات شبکه ها بیش از شهرها در سوئیس. در مارس 2019, Matternet و یو پی اس اعلام همکاری برای ارائه هواپیماهای بدون سرنشین تحویل خدمات به ایالات متحده سیستم مراقبت های بهداشتی. در اکتبر 2019, Matternet فناوری فعال اولین FAA مورد تایید هواپیماهای بدون سرنشین شرکت هواپیمایی یو پی اس و پرواز رو به جلو ارائه سریع گسترش به امکانات مراقبت های بهداشتی در سراسر ایالات متحده. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Matternet بازدید mttr.net.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im