Thuan Pham حال بارگذاری ارشد تکنولوژی افسر پله پایین سوار-نقطه شرکت گفت: در یک پرونده با کمیسیون بورس و اوراق بهادار روز سه شنبه. Pham شد طولانی ترین خدمت بالای اجرایی در این شرکت با داشتن پیوست بارگذاری در سال 2013.

خبر از خروج او بود که اولین گزارش این اطلاعاتکه همچنین گزارش شده است که مدیران در حال بارگذاری به طور جدی به بحث هزینه-برش طرح است که می تواند شامل اخراج تا 20 درصد از کارمندان این شرکت. اخراج نشده است, نهایی, اما می تواند اعلام کرد در مراحل بیش از چند هفته اطلاعات اضافه شده است. اگر شرکت می رود از طریق این طرح حدود 5,400 کارکنان می تواند از دست دادن شغل خود.

Uber سخنگوی کاهش یافته است به نظر در چشم انداز اخراج. “به شما به عنوان انتظار می رود این شرکت است که به دنبال در هر سناریوی ممکن برای اطمینان ما را به طرف دیگر از این بحران در یک موقعیت قوی تر از همیشه” سخنگوی گفت.

Uber را سوار-نقطه کسب و کار و خشک به عنوان یک نتیجه از گسترده shutdown سفارشات با توجه به این رمان coronavirus بیماری همه گیر. در تماس با سرمایه گذاران در ماه مارس Uber مدیر عامل دارا Khosrowshahi گفت: آن ناخالص رزرو در بسیاری از شهرستانها عمده پایین بود به میزان 70 درصد است. این اطلاعات به تازگی گزارش شده که این شرکت به طور کلی کسب و کار پایین بود 80 درصد در سال بیش از سال. دستاوردهای اخیر در مواد غذایی خود را تحویل بارگذاری می خورد لشکر شکست خورده اند برای جبران ضرر و زیان بزرگ در هسته خود سوار-نقطه محصول.

در مارس تماس Khosrowshahi گفت: این شرکت مدل “افراطی لبه مورد” است که در آن سفر حجم 80 درصد کاهش یافت. حتی در آن شرایط وخیم, حال بارگذاری خواهد هنوز پایان سال با 4 میلیارد دلار در محدودیت پول نقد به علاوه 2 میلیارد دلار اعتبار گردان.

اما این اولین بار نیست که توده اخراج شده اند در جدول برای پول-از دست دادن کسب و کار. Uber گذاشته شدن نزدیک به 1000 نفر از کارمندان آن در مهندسی محصول و بازاریابی بخش در سال گذشته در تلاش برای تقویت هزینه و آدرس برخی از این شرکت عظیم کسری.

Uber سهام کاهش یافته است بیش از 50 درصد در ماه گذشته به علت نگرانی سرمایه گذاران تاثیر این ویروس بر روی رزرو و گسترده تر در بازار کاهش است. آن را به خصوص زمان بد برای کسب و کار مانند Uber بود که با هدف رسیدن به سود در سه ماهه چهارم این سال است.

Pham استعفای قطعا پایان یک دوران برای بارگذاری. این CTO آخرین holdover از روز هنگامی که سابق مدیر عامل شرکت تراویس Kalanick در هزینه است. بسیاری از بارگذاری بالا رهبری مجبور شد به پا کردن در میان بسیاری از رسوایی های که فرا گرفته این شرکت از جمله Kalanick.

“در حالی که این کار هرگز انجام می شود من احساس می کنم راحت حلق آویز کردن کلاه من در زمانی که Uber تیم مهندسی است که در اوج بهره وری ما ساخته شده است سیستم قوی مقیاس و ثبات هستند و به خوبی آماده شده به صورت آینده” Pham در بیانیه ای گفت. “این شده است یک کار از عشق برای من و من با افتخار از آنچه ما انجام داده اند به عنوان یک تیم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im