حال بارگذاری است به اطلاع ساکنان سان فرانسیسکو جزیره گنج محله آن را دیگر نمی خواهد را بارگذاری می خورد تحویل به منطقه به دلیل جدید شهرستان مقررات به طور موقت دربندی تحویل کمیسیون.

بارگذاری می گوید مقررات محدود شرکت “توانایی پوشش هزینه های عملیاتی است.” اما سان فرانسیسکو سرپرست مت هانی انتقاد کرده است Uber برای رویکرد خود گفت: این قطع خدمات به اقشار کم درآمد محله در تلافی این شهر سیاست با توجه به سن فرانسیسکو کرونیکل.

“این است که نفرت ظالمانه رفتار از @UberEats,” هانی گفت: در اولین سری از توییت. “این کلاه در کمیسیون ها برای محافظت از کسب و کارهای کوچک و اطمینان حاصل شود که آنها می تواند زنده ماندن در جهانی همه گیر. Uber پاسخ با قطع دسترسی به کالاهای ضروری از کم درآمد جوامع رنگ مانند جزیره گنج” او ادامه داد.

شما می توانید جزئیات بارگذاری پیام به محله و همچنین به عنوان بخشی از هانی پاسخ در توییت های جاسازی شده در زیر:

سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد صادر شده به منظور کلاه کمیسیون تحویل مواد غذایی شرکت می تواند هزینه رستوران در 15 درصد در مارس 10th, در تلاش برای کمک به کسب و کارهای کوچک در طول COVID-19 بیماری همه گیر. کلاه بدان معنی است که بارگذاری ممکن است را به عنوان مقدار پول بارگذاری می خورد و تحویل آن را به عنوان به طور معمول به عنوان آن هزینه های کمیسیون می تواند به عنوان بالا به عنوان 30 درصد است.

“ما در حال کار مطابق با سن فرانسیسکو سفارش در راه است که به حداقل می رساند اختلال در امن و قابل اعتماد خدمات که کاربران ما سزاوار” Uber در بیانیه ای گفت به آستانه. “متاسفانه هر چند محدودیت های اعمال شده توسط این منظور ما مجبور به به روز رسانی منطقه خدمات ما به منظور کاهش هزینه های عملیاتی. ما همچنان امیدوار است که تغییرات موقت است که شرکت ها مجبور شدند را نمی خواهد بیشتر صدمه دیده است کسانی که ما در حال تلاش برای کمک بیشتر در طول این زمان: مشتریان کسب و کارهای کوچک و تحویل مردم است.”

بارگذاری می خورد برای اولین بار به جزیره گنج در مارس 3rd, با توجه به سن فرانسیسکو کرونیکلبه معنی غذا-ارائه خدمات تنها موجود در محله برای حدود سه هفته قبل از آن بیرون کشیده.

بارگذاری تاریخچه ای از هل دادن در برابر و یا حتی آشکار فریب دولت های محلی زمانی که مقررات را تهدید می کند توانایی خود را به انجام کسب و کار. Uber نیز تشویق شهروندان به صدای حمایت خود را به نمایندگان مجلس در مورد قوانین که به نفع شرکت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de