دو کلید گوگل صفحه اعضای تیم استعفا صفحه 4 شکست

با توجه به گزارش دو کارکنان کلیدی باید ترک گوگل در صفحه را بدست آورد پس از آشکار ناامیدی چگونه با گوگل صفحه 4 صف معلوم می شود. حتی در طول توسعه فاز دو کلید کارمندان خوشحال بودند با بسیاری از صفحه 4 و 4 XL مشخصات.

Two key players from the Google Pixel division quit

دو نفر از اعضای در حال ماریو کیروش و Marc Levoy. سابق مشغول به کار در گوگل از سال 2005 شده است و بخشی از هر تلفن پس از راه اندازی اولین Nexus One در سال 2010. او همچنین رهبری پیکسل تقسیم از شروع.

همانطور که برای Mar Levoy او یکی از دلایل اصلی که بسیار مورد توجه قرار گرفته پیکسل دوربین به دست می آمد. او یک متخصص در عکاسی محاسباتی را ترک کرده است و این شرکت در ماه مارس است.

این گزارش می گوید که دیگر کارکنان نیز ناراضی با صفحه 4 خانواده – بیشتر به طور خاص آنها را دوست ندارد باتری ظرفیت. کلی هیجان از خدمه قبل راه اندازی شد به طرز محسوسی پایین و عدم شور و شوق از پیشرو اعضای هیات آشکار بود. و تعداد فروش در حال بنا به گزارش ها حتی پایین تر از صفحه 3 را که در بالا به خصوص معیار.

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>