توییتر را حذف گمراه کننده COVID-19-مربوط به توییتهایی که می تواند تحریک مردم به شرکت در ‘مضر فعالیت

توییتر به روز شده آن COVID-19 سیاست های به نیاز کاربران حذف توییتهایی ساخت تایید نشده ادعا می کند که “تحریک مردم به عمل و باعث وحشت گسترده ناآرامی های اجتماعی و یا در مقیاس اختلال است.”

این تغییرات به عنوان COVID-19 اطلاعات غلط به گسترش در سراسر رسانه های اجتماعی است که به تحریک مردم به عمل rashly. برای مثال مردم تعیین کرده اند, انگلیسی, 5G برج در آتش چرا که از تئوری های توطئه که به دروغ link گسترش COVID-19 به اجرای از 5G — که احتمالا به همین دلیل توییتر به طور خاص ذکر شده است که توییتهایی تحریک مردم به آسیب 5G زیرساخت های گنجانده شده در راهنمایی های جدید.

“ما در اولویت حذف COVID-19 محتوای زمانی که آن را به یک تماس به عمل است که به طور بالقوه می تواند باعث آسیب و” توییتر سخنگو گفت: به TechCrunch. با این حال به نظر می رسد این شرکت نمی خواهد حذف هر صدای جیر جیر. “ما گفت: قبلا ما را به اجرای عمل در هر توییت که شامل ناقص و یا مورد مناقشه اطلاعات در مورد COVID-19” بیانیه ادامه می دهد.

توییتر نیز حذف بیش از 2,230 توییتهای با “گمراه کننده و مضر مطالب” پس از معرفی به روز شده سیاست مورد COVID-19 محتوا در مارس 18, این شرکت امروز گفت. کسانی که سیاست اعلام کرد که توییتر نیاز مردم برای حذف توییتهایی که شامل محتوا است که می تواند افزایش شانس کسی پیمانکاری و یا انتقال COVID-19.

Facebook, Google, لینک, مایکروسافت, ق, توییتر و یوتیوب اعلام کرد که آنها تا به حال به طور مشترک ساخته شده و تعهد به مبارزه با کروناویروس مربوط به اطلاعات غلط در 16 مارس برگزار شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de