آیا شما قفل شده است و در یک تماس تصویری قدرت مبارزه خود را با همکاران ؟ در اینجا این است که چگونه به حرکت به لانه vipers شما را با کار از راحتی از خانه خود را.

انتقاد همکاران خود را, دکور خانه,

شروع به از بین بردن خود را با همکاری کارگران با اعتماد به نفس با ساخت حیله گر حفاری خود را در مورد الگو از ویژگی های دیوار و uninspiring قفسه کتاب. سعی کنید چیزی شبیه به “هر کسی که هنوز هم خواندن دختر در قطار در سال 2020 است که به وضوح یک بیت از یک plodder” و رفتن از وجود دارد.

را انتخاب کنید یک تهدید آمیز زوم پس زمینه

ادراک کلیدی است برای پیش رفتن در یک برش گلو دفتر محیط زیست است. ایجاد یک احساس قوی با زوم زمينه مثل تونی مونتانا کک-انباشته در Scarface و جلوگیری از چیزی درس خوان مانند امپراتور در اتاق تاج و تخت از بازگشت از جدی.

سگ ماده هنگامی که میکروفون خود را هنوز هم در ‘تصادفی’

“لوسی ارائه شد یک جنس بنجل قطعه از زباله بود ؟ هر چه زودتر به ما اجازه دهید او برود بهتر است. آه آیا شما هنوز هم به من می شنوم لوسی? وای خدا چقدر شرم آور است. آیا من به ایمیل خود P45 هنگامی که شما به پایان رسید خشک کردن اشک های خود را?”

ارسال کیک به رئیس خود

ارائه خوراکی رفتار است که به عنوان مهم به عنوان فوق العاده خود را kpi ها در سه ماهه سوم وقتی که می آید به تامین و ارتقاء. نشان دادن احساساتی طول شما مایل به رفتن به ارسال کیک به رئیس خود را و سپس معمولی ذکر آن در این ویدئو بعد تماس بگیرید تا هر کس می داند که سگ بالا/خزنده خزنده.

خرابکاری در کسب و کار

اگر شما سقوط در قدرت پویا به سادگی ظروف سرباز یا مسافر تا زمان بزرگ و ورشکسته خود را در حال حاضر در تلاش کسب و کار. به زودی به شما امکان رقابت را با همکاران سابق برای یکی از چند گرانبها باقی مانده شغل, اما شما می توانید با استفاده از همان ترفندهای غیر مستقیم در یک گروه مصاحبه تصویری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de