نینتندو سوئیچ ممکن است مناسب کنسول مجازی اما آن را هنوز هم یک سیستم عالی برای بازی های کلاسیک و امروز می بیند یکی از غیر معمول ترین یکپارچهسازی با سیستمعامل منتشر شده در در حالی که. به مناسبت Neo Geo سالگرد 30 این هفته SNK است دوباره انتشار Neo Geo Pocket رنگ عنوان SNK دهید مبارزان برای اولین بار پس از آن در سال 2000 است.

که مرتب از یک راه عجیب و غریب برای ادای احترام به Neo Geo بازی سیستم اگر شما از من بپرسید اما نتایج قطعا سرد است. به طور پیش فرض سوئیچ روی صفحه نمایش نشان می دهد یک مقیاس Neo Geo Pocket رنگ کنسول در حال اجرا بازی — شما حتی می توانید بازی آن را با فشار دادن کنسول دکمه بر روی صفحه نمایش لمسی هر چند من آن را توصیه نمی. این آمار جوی استیک است نه کاملا به همان خواهد بود.

Neo Geo Pocket رنگ عالی بود کمی قابل حمل سیستم با بسیاری از سبک و این SNK دهید مبارزان انتشار مجدد پذیرای آن است. شما می توانید آن را با یک فیلتر است که بازسازی این صفحه را مشخص دات ماتریس اثر و وجود چندین پوسته برای این کنسول از جمله کلاسیک آبی کمو نسخه. اگر شما می خواهم به جای یک صفحه نمایش بزرگتر شما می توانید زوم در داخل و حذف کنسول مرز. در خصوص لمسی پشتیبانی از بازی دو بازیکن مسابقات در همان سیستم در رومیز حالت.

SNK دهید مبارزان نیز فقط یک بازی بزرگ است. این یک بازی مبارزه شامل چندین شخصیت زن از SNK سری مانند Samurai Shodown و پادشاه از مبارزانو مانند SNK دیگر Neo Geo Pocket مبارزان آن موفق به نشان می دهد یک تن از عمق و شخصیت از طریق دلپذیری جن موسیقی جاذب و دو دکمه کنترل طرح. من امیدوارم که این اولین بار است که از بسیاری از Neo Geo Pocket رنگ منتشر شده برای سوئیچ — این یک جنبهی سیستم است که می تواند با استفاده از ارزیابی.

SNK دهید مبارزان است که در حال حاضر در فروشگاه برای $7.99.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im