شفاف nubia قرمز سحر و جادو 5G در نهایت می رسد برای قبل از سفارش

این nubia قرمز سحر و جادو 5G بازی های گوشی های هوشمند رونمایی شد بیش از دو ماه پیش. این گوشی شده است, در فروش,

توسط BASHARIATEMROOZ در 31 اردیبهشت 1399

این nubia قرمز سحر و جادو 5G بازی های گوشی های هوشمند رونمایی شد بیش از دو ماه پیش. این گوشی شده است, در فروش, در سراسر جهان, اما تنها در آن به طور منظم گزینه های رنگ سیاه و سفید مریخ قرمز یا سایبر نئون. چهارمین گزینه به نام شفاف چاپ شد در ابتدا معرفی شده اما دیده نشده و نور روز از زمان.

امروز این تغییر است - nubia نوشته شده است این دستگاه برای قبل از سفارش در چین برای قیمت CNY4,599 - که هزینه برای نسخه با 12 گیگابایت رم و 256 گیگابایت حافظه داخلی.

Transparent nubia Red Magic 5G front, sides, and back Transparent nubia Red Magic 5G front, sides, and back Transparent nubia Red Magic 5G front, sides, and back
شفاف nubia قرمز سحر و جادو 5G مقابل طرف و پشت

شفاف Edition واقعا باید شفاف پشت آن پیچیده است, برچسب های در داخل شیشه محافظ است که نمایشگاه که در آن مولفه های کلیدی قرار می گیرد در واقع بدون آشکار کردن چیزهای شبیه به چیپ ست یا هر گونه دیگر داخلی. با نام تجاری ادعا شما می توانید ببینید که فن در حال چرخش از طریق شیشه ای اما که به نظر می رسد مانند یک حیله بازاریابی در به تصویر کشیدن آنچه که اتفاق می افتد در داخل.

ما در حال حاضر بررسی گوشی های هوشمند و ما تحت تاثیر قرار گرفته با آنچه nubia انجام داده به قرمز سحر و جادو گوشی های هوشمند. در زمان ورود این تنها گوشی هوشمند با 144 هرتز سرعت رفرش آن را به یک عملکرد خوب برای قیمت آن و آن را به ارمغان می آورد شانه محرک برای بازی مطلوب.

در حالی که قبل از دستور در حال زندگی می کنند در JD.com واقعی فروش فلش است که برای برنامه ریزی مه 31 در 10:00 GMT +8. در طول راه اندازی در مه, ما همچنین در مورد شنیده قرمز سحر و جادو 5G با 16 گیگابایت حافظه RAM است که باید هزینه های شمال CNY5,000 (بیش از 700$) اما nubia است که سکوت در حال حاضر.

منبع 1 • منبع 2 (هر دو در چین) | از طریقtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن