بی بالا تنه, مرد قوی هیکل flaunts آبجو شکم را در, آلوده با انزال خاکی کوتاه

اگر شما صرف حتی یک مقدار کمی از زمان آنلاین شما پیدا کردن افراد اطراف پرتاب ادم بیکار و تنبل-clenchingly لنگ توهین آنها فکر می کنم riotously خنده دار. اینجا بدترین.

Cockwomble

ترکیب توهین گسترش در سراسر اینترنت مانند آتش سوزی با کاربران خود فکر آنها خنده دار و بسیار اصلی حتی اگر هر سر و دست شکسن انجام شده است دقیقا همان. Cockwomble به نظر می رسد شده اند یکی از اولین و تا حد زیادی به پاسخ.

Wankpuffin

حتی آزار دهنده تر از cockwomble است wankpuffin که خیلی insufferably twee و از خود راضی است که آن را اساسا Cath Kidston از توهین. استفاده شده توسط این نوع از dickhead که همچنین می گوید چیزهایی مانند “آقا شما فقط برنده اینترنت’.

Libtard

یک مدرسه ابتدایی در سطح توهین libtard توسط frothing راست بال در محل واقعی بحث توهین به افرادی که با آنها اختلاف نظر دارند. اگر دوست ندارید کسی خلوت با آرامش و maturely آنها bellend و با آن انجام می شود.

فرزندان

این همه توهین استفاده می شود در برابر یک گروه بزرگ از مردم بودند که به طور تصادفی متولد بین سال های 1946 و 1964 اما به نحوی مقصر تمام مشکلات. وقتی کسی از شما بزرگتر html کد شما را بدبخت پیر f**ker به جای.

نازی

که آیا آنها در حال چپ گرا و راست گرا یا واقعی خود استادانی فاشیستی مردم رسن کلمه نازی ها در هر یک از دیگر willy-nilly امروزه. شاید باید آن را نگه داشته و تنها مردم بودند که نازی ها است که نازی ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im