Infinite در حال حاضر اجازه می دهد تا پدر و مادر تنظیم محدودیت در بچه های خود را’ حساب

Infinite است amping تا کنترل والدین آن امروز با یک ویژگی است که اجازه می دهد تا پدر و مادر از راه دور تنظیم محدودیت در بچه های خود را حساب. این ویژگی جدید به نام خانواده جفت شدن اجازه می دهد تا پدر و مادر به لینک بچه های خود را به حساب خود را که در آن آنها قادر خواهید بود برای غیر فعال کردن پیام های مستقیم به نوبه خود در محدود محتوا حالت صفحه نمایش تنظیم محدودیت زمانی.

این به روز رسانی یک گام بزرگ به جلو از جایی که Infinite یک سال پیش بود. در فوریه 2019 شرکت پرداخت 5.7 میلیون دلار به کمیسیون تجارت فدرال بیش از اتهام نقض حریم خصوصی فرزندان, قانون, در, بخش, برای, اجازه می دهد کاربران زیر 13 سال به ثبت نام بدون رضایت والدین. Infinite از تغییرات ساخته شده مطابق با قانون و آن را ویژگی های اضافه شده مانند صفحه نمایش زمان محدودیت به کاربران و والدین کنترل بیشتری روی برنامه که فوق العاده محبوب با. Infinite آغاز شد نورد از این ویژگی های مشابه تحت نام “خانواده حالت ایمنی” در اروپا در اوایل این سال است.

امروز به روز رسانی باعث می شود کسانی که محدودیت های زیادی آسان تر به مجموعه. پس از دو حساب در ارتباط پدر و مادر می تواند کنترل یک بچه تنظیمات از تلفن خود را. قبلا آنها می خواهم که به مجموعه این محدودیت ها در برنامه بچه خود را دستگاه. Infinite ارائه شده passcodes به طوری که برخی از تنظیمات نمی تواند خاموش و بدون رضایت بود اما به وضوح کمتر راه حل مناسب و قرار داده نشده است این کنترل به طور مستقیم در پدر و مادر دست به دست.

پدر و مادر هنوز هم به بچه های خود را به توافق برسند به حساب خود را در ارتباط زیر سیستم جدید است. به آن مجموعه پدر و مادر نیاز به اسکن یک کد QR در داخل دیجیتال تندرستی بخش از بچه های خود را حساب. کودکان و نوجوانان خواهد بود قادر به غیر فعال کردن این ویژگی در هر زمان وجود اینکه برخی از موانع: پدر و مادر یک اعلان دریافت می کنند و آنها را یک شانس دوباره لینک این حساب در مورد آن قطع شده توسط حادثه.

همراه با ویژگی های جدید Infinite نیز یکی دیگر از تغییر امروز: آن را غیر فعال کردن پیام های مستقیم برای تمام کاربران زیر 16. BuzzFeed اخبار گزارش شده در سال گذشته است که این برنامه تا به حال مسائل با شکارچیان پیام های کاربران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>