هیجان زده میخانه را برانگیخت همه به طور ناخودآگاه توسط 3pm

بوریس جانسون وعده داده است به “ساخت ساخت ساخت” بیشتر خانه های مقرون به صرفه است که ملزم به کوچک آپارتمان جدید شما هنوز هم نمی توانیم. در اینجا چیزی است که توسعه دهندگان ملک در ذهن دارند.

فوق العاده تنگ و کوچک

مردم ناعادلانه كه ابعاد جدید-ساخت آپارتمان. احتمالا وجود دارد به اندازه کافی اتاق برای نوسان یک گربه در کوچک اتاق نشیمن. اما سعی نکنید آن را مگر اینکه شما از آنها بدم میاید گربه خود را.

غیر قابل تحمل بازاریابی blurb

جدید-ساخت تخت باید در ‘منحصر به فرد به خوبی واقع شده توسعه فقط 22 آپارتمان لوکس مباهات بزرگ ملایمت مناطق’. آره برخی از آپارتمان با کوچک پچ چمن در کنار خطرناک و مستغلات. اردک برکه بود فقط هنری مجوز در بروشور.

دلسردکننده مقادیر مشابه آپارتمان برای فروش, نزدیکی

هیچ چیز می گوید: “سرمایه گذاری خوب مثل بلوک پس از جلوگیری از خالی جدید-ساخت آپارتمان در نامتجانس مکان احتمالا ناشی از مالزی سرمایه گذاران فریب خورده به فکر Luton مرکزی لندن است.

براق وسایل

آشپزخانه باید به شدت براق و منعکس کننده نور و به این تصور از فضا. طبقه نیز باید براق به دلیل وجود دارد هیچ راهی برای توسعه دهندگان ملک در حال رفتن به قرار دادن در بی بها اقلام لوکس مانند فرش ، که آیا شما فکر می کنم شما در حال الیزابت تیلور?

Startlingly آسیا

البته آن را معقول و منطقی به اتهام £579,950 برای دو تخت تخت. ارزان داخلی اتصالات نمی آیند ارزان شما می دانید. آویزان بر روی آنها انجام دهید. اما براق بازاریابی برای این کار هزینه گزافی. بروشور عملا یک کتاب میز قهوه اگر چه نه در واقع درست است.

در واقع تمام نشده

تنها یک nitpicker انتظار می رود به تخت واقع شده است ساخته شده است. که می تواند به دور عدم اطمینان و احساس خطر است که باعث می شود خرید یک ملک بسیار هیجان انگیز و لذت بخش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im