چیزهایی که شما می توانید و نمی تواند انجام دهد ما فقط از ما الاغ

با مستند محدودیت های, کاهش, شما ممکن است اشتباه به عنوان به آنچه که شما می توانید و نمی تواند. در اینجا دولت با عجله بنیاد-همراه برنامه توضیح داده شده است.

شما می توانید…

دور ماندن یک شب با کسی که از شما حمایت حباب

این به این معنی: یک درهم. خود را انتخاب کنید فهرست شریک زندگی عاقلانه چرا که شما با آنها گیر کرده و شما نمی خواهید یکی که فکر می کند همه چیز را به جز مبلغ است, منحرف شده و یا در انتهای دیگر این طیف را دوست دارد به لباس Darth چکش زدن یا کوبیدن.

رفتن به یک اردوگاه

اگر نظر خود را از تعطیلات کامل است که بازآفرینی مایک لی آجیل در مارس و یا در حال به دام افتاده در یک ویلز استاتیک کاروان پارک که شبیه Stalag Luft شما در شانس هستید.

تبدیل شدن به یک هیپی

وجود دارد هیچ چیز در مورد تبدیل شدن به یک dreadlocked وسط کلاس ترک تحصیل که در خصوص افزایش خطر ابتلا به کروناویروس تا زمانی که شما به لحاظ اجتماعی فاصله در حالی که خرید Rizlas و یا مواد غذایی برای سگ خود را Ozric.

شما نمی توانید…

بازدید از قمار یا بازی نرم افزار مناطق

که f**king برکت و رحمت در لباس مبدل از آنجا که سابق را ترک خواهد کرد شما پر از پشیمانی در از دست دادن پول زیادی و دومی را ترک خواهد کرد شما پر از پشیمانی در جلسه یک شریک زندگی و داشتن بچه ها.

تعامل اجتماعی با هر کسی که خارج از دو خانواده گروه

موفق باشید به خاطر سپردن این یکی که نیمی از ملت می رود دیوانه نوشیدن شراب خواری یک میلی ثانیه پس از بارها باز است. با این حال اگر شما ترس خارجی ها اقلیت های قومی و غیر خودی در کل این یک فرصت عالی برای ایجاد یک, کوچک, insular, Brexit رویای جامعه است.

تاریخ Led Zeppelin

صرف نظر از coronavirus شانس خود را برای پیوستن به Led Zeppelin غیر موجود هستند با توجه به آنها تقسیم سال پیش و شما با داشتن استعداد برای نوشتن ‘پلکان به بهشت”. در حرکت صعودی شما نمی خواهد که به گوش دادن به جیمی صفحه تلخه در مورد Aleister Crowley.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de