ضوابط و شرایط Rishi Sunak وعده غذایی کوپن ارائه کامل

آیا شما ثروتمند افراد مشهور زن و شوهر با زمان در دست های خود را? در اینجا دوک و دوشس ساسکس توضیح دهید که چگونه برای پر کردن خالی ساعت با خوب باعث می شود.

هری: من می خواهم به زود و جستجو در اینترنت باعث می شود که نشده است انجام می شود و در عین حال مانند تقریبا منقرض شده اندونزی عنکبوت لاک پشت. کسانی که کمی ناز بچه ها با هشت مو و دندان های نیش. خوبه.

MEGHAN: من در حال حاضر تمرکز بر روی سیاه زندگی می کند اما هنگامی که ما به حل نژادپرستی من جلوگیری از تغییر آب و هوا. Thunberg تا به حال شانس خود را.

هری: من کاملا به بهره برداری از کشورهای آفریقایی توسط امپراتوری بریتانیا به دلیل آن بود که اساسا بستگان من که آن را انجام داد. ببخشید بچه ها. بنابراین هنگامی که ما شده ایم در خدمت ناهار و PA و راننده می رسند من حق هستم در این مورد.

MEGHAN: این واقعا مهم است به بالا بردن مشخصات کمتر شناخته شده و علل و اگر ما می توانید استفاده کنید ما وضعیت مشهور به آن را انجام دهد, چرا که نه ؟ و اجازه دهید آن صورت, مناسب نیست و آینده و این امر می تواند عجیب و غریب اگر من در آن در حال حاضر.

هری: من احساس می کنم بهترین راه برای مقابله با بی عدالتی است برای نشستن ناشیانه در مقابل اسکایپ منجر به شرم آور حدس و گمان است که Meghan ممکن است مجبور به انجام آن بی معنی است. حقیقت این است که من به معنای واقعی کلمه هیچ چیز دیگری برای انجام این کار.

MEGHAN: من خوشحالم که شما احساس می کنید که راه. در حال حاضر نگاه کنید به طور مستقیم به وب کم و توقف خود را چک کردن پچ طاس در جعبه کوچک.

هری: من مطالعه زیادی در مورد گرفتاری از اریتره به اشتراک گذاری-croppers و… گه Chebby تماس از من هنگ! او را در شهر این آخر هفته! بزرگ ما می توانید بروید و دریافت کاملا wankered.

MEGHAN: نه این آخر هفته, دخترک معصوم, اوباما بیش به یاد داشته باشید ؟ ما در حال بحث در مورد انگیزه استراتژی اشاره به enfranchise این طبقه. و مقایسه ما Netflix بکشد می پردازد.

هری: F**king جهنم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im