این Tecno جرقه 5 درجه یک 7 اینچی گوشی با اندروید 10 نسخه

در حالی که آن را در صورتحساب یا لیست به عنوان یک تلفن هوشمند Tecno جرقه 5 درجه قطعا تار خطوط با تبلت آن 7″ صفحه نمایش. هوا بسیار شبیه به Tecno جرقه 5 از دیروز که همچنین دارای یک بسیار جادار صفحه نمایش با 6.6″ پنل. متاسفانه افزایش در اندازه صفحه نمایش نمی آمد با یک دست انداز در وضوح 720 x 1,640 px کاملا کشش در 7″.

Tecno Spark 5 Air
Tecno Spark 5 Air
Tecno Spark 5 Air
Tecno Spark 5 Air

Tecno جرقه 5 درجه

این دو گوشی نسبتا مشابه هر دو از ویژگی های 8MP دوربین عکاسی از خود. این بار آن را در اشک درجه یک و دو فلش LED تعبیه شده در بالای قاب قرار می دهد فاصله بین دو Led است که باید بیشتر و حتی نور.

The Tecno Spark 5 Air is a 7'' tablet with Android 10 Go edition

این Tecno جرقه 5 درجه تنها با یک CPU چهار هسته ای با حافظه 2GB RAM, و ذخیره سازی 32GB بنابراین محاسباتی منابع محدود هستند. به جای full Android 10 این اجرا می شود آندروید 10 Edition (با هیوس 6.0 پوست در بالا).

همچنین با وجود اینکه بزرگتر دستگاه هوا نگه می دارد و ظرفیت باتری همان از 5000 میلی آمپر. هنوز هیچ کلمه ای در سریع شارژ اما باتری وعده 11 ساعت مرور وب و یا 14 ساعت از تماشای فیلم. یک جک 3.5 میلی متر در دسترس است برای کسانی که ترجیح می دهند آنالوگ هدفون.

The Tecno Spark 5 Air is a 7'' tablet with Android 10 Go edition

به هر حال وجود یک دوربین 13MP در پشت با f/1.8 دیافراگم. آن را دارای چهار LED فلش به کمک آن گرفتن عکس های بهتر در تاریکی. ضربت مدل دهید به مانند یک سه گانه, دوربین, راه اندازی, اما آن است که هنوز در مورد عملکرد لنز دوم ذکر نشده است و نکته سوم این است که فقط یک ارایش.

نیز وجود دارد یک اثر انگشت خوان در پشت, که ممکن است کمی روی حیله و تزویر برای رسیدن به, با توجه به اندازه “تلفن”. شما احتمالا بهتر است با استفاده از face unlock.

Misty Grey, Vacation Blue, Spark Orange and Ice Jadeite
گزینه های رنگ: خاکستری مبهم • تعطیلات آبی • جرقه نارنجی • یخ قولنج

وجود دارد هیچ کلمه ای در قیمت گذاری نشده و یا اطلاعات در زمانی که هوا منتشر خواهد شد.

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>