از خود راضی ارشد راهنمای ارسال کارت تبریک

آیا شما را به دوستان و خانواده احساس گناه همواره با ارسال تاریخ تولد و تشکر از شما کارت ؟ سعی کنید که حتی بیشت

توسط BASHARIATEMROOZ در 12 خرداد 1399

آیا شما را به دوستان و خانواده احساس گناه همواره با ارسال تاریخ تولد و تشکر از شما کارت ؟ سعی کنید که حتی بیشتر تحریک کننده:

آنها را در اوایل

هیچ چیز باعث می شود خود را تنبل و آشفته دوستان احساس بدتر در مورد داشتن خود را از دست رفته گذشته 15 تولدها نسبت به دریافت یک کارت از شما هفته در پیش است. آن را همراه با یک گناه القا متن به اجازه دهید آنها را می دانم که شما فکر می کنید جلوتر 'فقط در مورد تاخیر'.

نشان دادن خاموش خود را با دست خط

ویترین خود را غیرممکن شسته و رفته خط در انواع مختلف از جوهر را به دوستان خود احساس حقارت. چرا همه رفتن و استفاده از خوشنویسی قلم ؟ سپس شما ثابت کرد که شما نه تنها بیشتر سازمان یافته اما خلاق تر از آنها است.

شامل حیوانات خانگی' نام

از جمله نام های بچه بچه است ، امیدوارم که یک سگ یا گربه لاک پشت 'احساس خوب' به واقعا ناآرام گیرندگان که احتمالا حتی نمی تواند به یاد داشته باشید نام خود را مرد متاهل. پاپ در پنجه چاپ بیش از حد برای اضافی که قی عامل!

زرق و برق آن

یک کارت تحت پوشش در زرق و برق به اندازه کافی برای خراب کردن کسی را در هفته اما واقعا آنها را ناراحت چرا پرتاب در شیرینی? این یک هدیه ای است که نگه داشتن در دادن برای سال شاید حتی دهه ها به عنوان آنها همچنان به کشف کوچک برش بالن بین بالشتک مبل و پنهان در چشم ساده بر روی پیشانی خود را.

ارسال هدیه بیش از حد

اگر شما واقعا می خواهید به ترکیب خود, گناه, ارسال هدیه به همراه کارت. که راه فشار آغاز می شود بلافاصله و تنها بدتر می شود زمانی که آنها خود را فراموش تولد/کار جدید/عروسی. و مطمئن شوید که هدیه را فقط بیش از حد بزرگ به جا از طریق نامه به تباهی هفته خود با استرس سفر به یک بسته ،tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن