Samsung Galaxy Note20 می تواند در فروش در آگوست 21

غیر رسمی تاریخ بعدی سامسونگ Unpacked event اوت 5 – از آن خواهد شد مشغول رویداد است که دیدن این کهکشان جدید Note20 گوشی های اشتراک ویژه با دو foldables (Galaxy برابر 2 و Z تلنگر 5G).

آخرین اطلاعات از آینده کره ETNews (دوباره غیر رسمی) است که کهکشان Note20 و Note20+ در دسترس تبدیل خواهد شد در تاریخ 21 اوت. که دوم به آخرین جمعه از ماه مشابه در سال گذشته زمانی که Note10 duo رونمایی شد در تاریخ 7 اوت و صرف چند هفته قبل از سفارش.

Samsung Galaxy Note20 and Galaxy Z Flip 5G in Bronze
Samsung Galaxy Note20 and Galaxy Z Flip 5G in Bronze

Samsung Galaxy Note20 و Galaxy Z تلنگر 5G در برنز

این تاریخ در دسترس بودن برای کره جنوبی بازار اما شانس هستند که سامسونگ راه اندازی خواهد شد, پرچمدار جدید در تمام بازارهای کلیدی در آن روز. این روشن نیست که اگر دو foldables را دنبال همان راه اندازی برنامه و یا اگر آنها را در تاریخ بعد (به عنوان مثال برخی از شایعات ادعا Galaxy برابر 2 راه اندازی خواهد شد تحت فشار قرار دادند به سپتامبر).

کره جنوبی تنها دریافت 5G نسخه از این کهکشان های همراه (که در این مورد با Note10 دو سال گذشته و همچنین). سامسونگ ایجاد خواهد شد نسخه LTE برای بازار است که هنوز هم لازم نیست که فعال 5G شبکه های بیش از حد.

این ETNews گزارش همچنین ذکر شده است که شرکت اپل در 12 مدل (همه با 5G) منتشر خواهد شد در کره جنوبی در ماه اکتبر. که ماه را معرفی عجیب و غریب ال جی بال با یک چرخش ثانویه صفحه نمایش. در همان زمان سامسونگ ممکن است شما را بیشتر مقرون به صرفه Galaxy S20 Lite

منبع (در کره)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de