این Realme تلویزیون بازی فکری وعده یک صفحه نمایش روشن با رنگی تقویت موتور چهار بلندگو

Realme پرده 8 محصولات جدید در 25 مه در میان آنها X50 نرم افزار پلیر, نسخه این شرکت اولین ساعت هوشمند خود در تلویزیون. برای ساخت پیش بینی این شرکت در حال حاضر به طعنه بازی گوشی های هوشمند و در حال حاضر آن را ایجاد فتنه برای تلویزیون.

این Realme تلویزیون را یک “حق بیمه گودی کمتر تمکین” و پنل صفحه نمایش خروجی تا 400 nits روشنایی (20 درصد بیشتر از میانگین تلویزیون در این بخش قیمت می گوید Realme). رنگی تقویت موتور خواهد بود در پردازش تصویر وظایف (که قبلا رنگی افزایش یک حالت در دوربین برنامه Realme گوشی های تلفن همراه).

The Realme TV teasers promise a bright screen with Chroma Boost engine, quad speakers

“هوشمند” بخشی از تلویزیون اجرا خواهد شد بر روی چیپ ست MediaTek با 64-bit CPU (پردازنده Cortex-A53) با Mali-470 MP3 GPU. Realme همچنین قرار دادن “برای اولین بار در بخش” برچسب روی چیپ ست هر چند ما مطمئن نیستید که چگونه دقیق است که (قطعا اولین تلویزیون هوشمند با 64-bit CPU بنابراین ما حدس می زنم این موضوع چگونه تعریف شما از “بخش”). ما نمی دانیم که اگر این را اجرا خواهد کرد تلویزیون اندروید, اما آن را قطعا باید دستورات صوتی.

برای صدا Realme به صف چهار بلندگوهای استریو ترتیب با 24W مجموع قدرت خروجی و صدای دالبی پشتیبانی صوتی.

The Realme TV teasers promise a bright screen with Chroma Boost engine, quad speakers

این شده است به طور رسمی تایید کرد اما اداره استاندارد هند (BIS) اجازه دهید آن را لغزش که Realme تلویزیون خواهد آمد در دو اندازه 43″ 55″ و استفاده از QLED پانل. به نظر می رسد که وجود خواهد داشت بیشتر اطلاعات رسمی پرده برداری از این شنبه بنابراین در ارتباط باشید برای اطلاعات بیشتر.

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>