لیگ برتر باز خواهد گشت به عنوان یک فیفا مسابقات در NBC

با لیگ نامحدود وقفه در لیگ برتر انگلستان است ساخت یک بازگشت از انواع با یک یک هفته ای فیفا مسابقات است که در ان بی سی. رسما به نام ePremier لیگ دعوتی مسابقات این رویداد آغاز خواهد شد در آوریل 21 و ویژگی نمایندگان از همه 20 تیم در رقابت در یک-مسابقات حذف. لیگ می گوید که تمام پول جایزه از مسابقات اهدا خواهد شد به خدمات بهداشت ملی.

تمام مسابقات خواهد شد در جریان در nbcsports.com لیگ برتر, سایت و کانال های اجتماعی و همچنین Sky Sports کشش و صفحات یوتیوب. مرحله نیمه نهایی و نهایی نیز در NBCSN در آمریکا و Sky Sports رویداد اصلی و آسمان ورزش لیگ برتر در انگلستان است. (شما می توانید بررسی کامل براکت اینجا.) این مسابقات خواهد شد از ویژگی های تعدادی از شرکت ستاره ها از جمله لیورپول ترنت الکساندر-آرنولد و نیمه از منچستر سیتی.

تقریبا تمام حرفه ای ورزش لیگ شده اند در وقفه با توجه به در حال انجام COVID-19 همه گیر و بسیاری مانند لیگ برتر تبدیل شده به بازی های ویدئویی به عنوان یک راه برای نگه داشتن طرفداران درگیر است. MLS به تازگی فرار یک تورنمنت که در آن سطح بالا فیفا بازیکنان تیمی حرفه ای با soccer stars. ستاره NBA مانند کوین دورنت و دوین بوکر شده است رقابت در NBA 2K. بعد از این هفته هاکی نوابغ Wayne Gretzky و الکس Ovechkin صورت خاموش در یک NHL 20 رقابت است. مسابقه حرفه ای نیز ساخته شده یک تغییر بزرگ به مسابقه مجازی. ESPN حتی تبدیل به بازی به عنوان یک برنامه نویسی جدید گزینه است.

در ضمن esports اقدام به پر کردن جای خالی که با حرفه ای لیگ از افسانه, سرپرستی, Call of Dutyو Counter-Strike لیگ همه تغییر برای مسابقات آنلاین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de