آزار دهنده ترین حرومزاده شما ملاقات در تعطیلات

هنوز هم رفتن به خارج از کشور در تعطیلات ؟ موفق باشید اجتناب از عفونت موفق باشید در قرنطینه و موفق باشید اجتناب از دیگر تحریک کننده گردشگران مانند این:

انگلستان ابجو بیابان

Gangly twats که تعطیلات شامل بسیار کمی کشیدن اما بسیاری از گرفتن paralytically مست. اگر شما مثل اینکه از خواب بیدار در 3 توسط کارکنان هتل چکش بر روی درب خود را پس از آنها انجام داده ایم برخی از بی معنی گه مثل پرتاب یک کتری به استخر.

فوق العاده داغ Eurocouple

این f**kers نگاه به عنوان اگر آنها فقط پا را از یک عطر آگهی. او هیکل از رونالدو و او مانند یک لباس شنای زنانه دوتکه مدل. آنها را بدون اتلاف وقت در سلب کردن در ساحل در مجموعه بعدی sunbeds به شما و شریک زندگی خود را ساخت شما احساس می کنید مانند یک جفت از جبا Hutts.

عجیب و غریب, مسافر تنها

مردی که سفر به طور گسترده ای در خود و از یک متخصص در هر منطقه او را دیدن که به نظر می رسد بزرگ اولین بار او می آید در صبحانه به توصیه نشانه محلی اما قبل از اینکه طولانی, شما می خواهید به او بگویید به Ggantija Megaliths و چوب آنها را بزرگ.

کوچک Businessers

زن و شوهر انگلیسی که خوشبختانه رفتار و برخورد شما قبل از آشکار آنها تنها صحبت کردن در مورد پول و اموال خود را کسب و کار پر رونق و ماشین های کلاسیک. هرگز به اندازه کافی غنی بود واقعا جالب به عنوان مثال یک میلیاردر روسی که دارای ‘خرس کاراته’ مسابقات.

نماینده دشمن بیگانه

بریتانیا همه چیز در مورد بیگانه ستیزی این روزها و این خانم را همراه دارید که تازه در ذهن همه را. به طور مداوم و با صدای بلند سرباره خارج کشور او را از مراجعه به دیگر استرالیایی نادیده گرفتن که دیگر ملیت انگلیسی صحبت می کنند. خواهد گفت: ‘آنها همه غارتگر حرومزاده ایتالیایی ها’ در حالی که شما لبخند خجالت پیشخدمت که فرض کنیم شما به توافق برسند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید