کتابخانه کنگره می خواهد به شما کمک کند remix دامنه های عمومی کلیپ های صوتی

کتابخانه کنگره به راه اندازی یک وب سایت جدید است که اجازه می دهد تا به شما برای ایجاد کوتاه ریمیکس, حق امتیاز رایگان کلیپ های صوتی.

شهروند DJ منبع باز است hip-hop پروژه ایجاد شده توسط هنرمند مستقر در نیویورک و دانشمند کامپیوتر برایان Foo. این وب سایت شامل حدود 3 میلیون ضبط صدا پوشا قرن ها است که در حال تقسیم به شش مجموعه های مختلف از جمله کلیپ های صوتی از دولت ها فیلم ها رایگان موسیقی که شما می توانید به طور مستقیم از مرورگر وب خود را.

این وب سایت اجازه می دهد تا شما را به جلو و کلیپ از این کتابخانه ها و سپس آنها را تلفیق برای ایجاد خود را کوتاه نماید. با استفاده از یک منوی کشویی شما می توانید کلیپ های مختلف شما می خواهم و سپس remix آنها را در چند راه مانند تغییر ضربان طبل و یا انتخاب بخش هایی از یک کلیپ صوتی شامل سفارشی خود را صدا. هر موسیقی شما ایجاد می شود ثبت شده و دریافت شده بر روی کامپیوتر شما.

این پروژه در حال حاضر در یک پیش نمایش مرحله, اما این نسخه کامل است که انتظار می رود به رول از مدتی این تابستان با توجه به کتابخانه fo کنگره آخرین پست وبلاگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>