نادان سر و دست شکسن راهنمای اجتماعی فاصله

نظر دولت اجتماعی فاصله توصیه می شود برای افراد دیگر ؟ در اینجا چگونه به یک نادان سر و دست شکسن در مورد آن: صف

توسط BASHARIATEMROOZ در 28 فروردین 1399

نظر دولت اجتماعی فاصله توصیه می شود برای افراد دیگر ؟ در اینجا چگونه به یک نادان سر و دست شکسن در مورد آن:

صف درست پشت سر مردم

ایستاده تا به فرد مقابل شما است که آنها می توانند احساس خود را به طور بالقوه بیمار نفس در پشت گردن خود را. امنیت و نظم شما را به بالا و ادعا می کنند شما فقط در تلاش برای دریافت خرید خود را انجام سریعتر و به هر حال گله ایمنی.

یک BBQ

اصرار بر بهره گیری از این خوشبو آوریل شب با دعوت از دوستان و خانواده دور یک کاغذ plateful از گوشت سوخته. باید پلیس می آیند ضربه زدن به شما توضیح داده شد و تنها با داشتن یک کباب پز و آن را رایگان f**king کشور است. آنها را درک و به شما اجازه حمل.

چت در سراسر خیابان

Stopp برای یک پوچ chinwag با کسی که در طرف دیگر خیابان ساختن آن غیر ممکن است به تصویب بین شما با خیال راحت. وقتی کسی را مجبور به آن را در معرض خطر از دست دادن خود را گه در آنها بلافاصله خطر برای شما و همسر خود را زندگی می کند.

هرگز قدم پیاده رو

راه رفتن در پیاده رو در حال حاضر یک بازی هیجان مرغ هنگامی که شخص دیگری عنوان شده است نسبت به شما. که ترک خواهد کرد ؟ اطمینان از برنده با صدای بلند سرفه هنگامی که حریف خود را 70 سال-قدیمی می شود در گوش رس.

هیچ یک از این تعداد اگر شما در ماشین خود را

کشیدن بیش از یک چت کوتاه با یک آشنایی ؟ آنها می توانند حق را از پنجره اتومبیل خود را و تکیه کردن و صحبت کردن به طور مستقیم به صورت خود را از آنجا که شما در ماشین خود را. امن است که چون ماشین. همچنین آنها نیاز به صحبت می کنند تا آنجا که شما در حال ترک موتور در حال اجرا تمام وقت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im