گوگل به آن صفحه 4 صفحه 4 XL قفل گوشی با کاهش قیمت بزرگ است که طول می کشد تا 9 ماه مه در 11:59PM PT یا تا زمانی که منابع تاریخ و زمان آخرین. هر اندازه و ذخیره سازی تنظیمات 300 دلار در گوگل فروشگاه بهترین خرید و آمازون است. با توجه به این که کوچکتر صفحه 4 معمولا به فروش می رساند برای $799 داشتن آن را به قیمت 499 دلار برای نسخه 64GB باعث می شود مصرف غوطه بسیار مناسب و ایده اگر شما در بازار برای یک ارتقا دهید اما نمی خواهید به صرف صدها مطلب در سامسونگ کهکشان S20 و یا حتی جدید وان پلاس 8.

هر دو اندازه صفحه 4 کار با هر حامل ایالات متحده و از آنجا که این قفل در خرید شما می توانید مبادله هر سیم کارت در. اگر شما استفاده از گوگل Fi شما می توانید با استفاده از گوشی eSIM قابلیت. این دستگاه منتشر شده در اواخر سال 2019 و Snapdragon 855 پردازنده و 6GB RAM. علاوه بر این, صفحه 4 سری 90Hz نرخ تجدید صفحه نمایش شما اجازه اسکرول محتوای بیشتر هموار تر از آن به نظر می رسد در یک استاندارد 60 هرتز صفحه نمایش دیده می شود در اکثر گوشی های امروز است.

گوگل ممکن است به زودی معرفی صفحه 4A یک نسخه مقرون به صرفه تر از صفحه 4 است که به احتمال زیاد امکانات کمتر. نوشته ایم در طول در مورد آن پس از شایعات شده اند ظاهر با فرکانس بیشتر. به همین دلیل من آن را در اینجا است چرا که این معامله کمی یادآور یک معامله است که گوگل برگزار شده در سال گذشته فقط پیش از راه اندازی این صفحه 3A. اگر شایعات در این صفحه 4A نگه داشتن آن ممکن است راه اندازی در $399 فقط 100 دلار در کمتر از این تخفیف صفحه 4. برای پول خود را با استفاده از این برخورد شما را سریع تر تلفن که احتمالا می تواند به مراتب بهتر تصاویر.

در اینجا یک لینک به هر خرده فروش ارائه این معامله است. شما قادر خواهید بود برای سفارشی کردن ذخیره سازی چقدر شما می خواهید رنگ و اینکه آیا شما می خواهید $499 صفحه 4 یا $599 صفحه 4 XL:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im