کهکشان Z برابر 2 است همچنین گرفتن Thom Browne نسخه محدود این سال, اما آن را به شما هزینه

شایعه شده است که سامسونگ بار دیگر ضربه بزنید طراح Thom Browne برای ایجاد یک نسخه محدود از آن جدید تاشو تلفن. در سال گذشته این بود که Z, تلنگر, در این سال آن را به Galaxy Z برابر 2 خواهد شد که مد درمان است.

با توجه به @IceUniverseاین Thom Browne بسته خواهد شد هزینه CNY 20,000 یا کمی بیشتر. که با این نسخهها کار به 2850 دلار در مقایسه با $2,465 قیمت 2019 الف فلیپ بسته (KRW 2,970,000).

اما Z برابر 2 خواهد همان هزینه به عنوان سلف خود, $1,990 است که 600 دلار بیش از انتظار قیمت های جدید Z تلنگر 5G (که مطابق با قیمت اصلی Z تلنگر). و این همه نیست.

If you're not familiar with Thom Browne's work, here's the Z Flip limited edition from last year

اگر شما آشنایی با Thom Browne کار در اینجا Z تلنگر نسخه محدود از سال گذشته

علاوه بر گوشی خود به خود بسته خواهد شد همچنین شامل یک کهکشان Watch3 و کهکشان جوانه زندگی می کنند. این ساعت هوشمند است که انتظار می رود هزینه بین $400 و 600 دلار در مقایسه با $280 قیمت از کهکشان دیده بان Active2 که بخشی از بسته نرم افزاری مد سال گذشته است.

در نهایت Thom Browne نسخه است در مورد مد و انحصار به جای ارزش برای پول است. هنوز از سوئیچ تلنگر به برابر بیشتر از حساب برای 400 دلار افزایش قیمت گزارش شده توسط گربه بنابراین این مد بسته نرم افزاری ارائه خواهد شد بنگ برای جفتک انداختن خود را – حتی اگر آن را به درخواست بسیاری از دیگران.

منبع (به زبان چینی) | از طریق

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Vodafone Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbet