این بیت از خروج برنامه ریزی دولت نیست ذکر شده و در عین حال

با روشن حس مشترک خروج از برنامه در محل چیزهایی را به تدریج به حالت عادی بازگشت. درست است ؟ جدا از این مسائل جزئی:

شما نگه داشته خواهد شد در محل کار

هنگامی که شما بازگشت به کار شما نمی خواهد اجازه را ترک کنند. اقتصاد به زودی دوباره روی پای خود با تشکر از منافع اقتصادی برده داری. شما را از خوردن تلوان ماشین آلات و جدید خود را همسر کوتوله قرمز-وسواس آن را پشتیبانی ،

کودکان و نوجوانان اجرا وحشی

رو به خبری که یک زندگی واقعی ارباب مگس ها خوب پیش رفت, کودکان خواهد شد مجموعه رایگان به پرسه زدن در کشور در کهنه بسته داشتن ماجراهای. در تئوری است. در عمل آنها تمام خواهد شد در صفحه اصلی بر روی دستگاه های مانند در حال حاضر.

سایبورگ ابتکار

در یک پروژه متولد شده در Dominic کامینگز ‘آسمان آبی’ جلسه طوفان مغزی, همه انگلیسی ها را تبدیل به سایبر-مردم ایمنی بدن به هر گونه ویروس به غیر از کرم ILOVEYOU. دانلود ذهن خود را بر روی دسکتاپ خود را و آن را بر روی یک USB اگر شما می خواهید هر فرصتی برای به خاطر سپردن است که شما یک بار بود.

راه رفتن به آینده است

با توجه به بوریس جانسون, پیاده روی تبدیل خواهد شد و همه جدید رفت و آمد بنابراین در حال حاضر هر کس باید راه رفتن مانند نا امید رانندگان. گرفتن حق کسی او تمام وقت راه رفتن در مقابل مردم به صورت تصادفی و به آنها و ‘پارک’ به شدت با دروغ گفتن spreadeagled در پیاده رو برای چرت زدن.

هیچ بیمه خدمات درمانی

مانند PPE بیمه خدمات درمانی است که تک استفاده کنید. پس از این آن را انجام داده است. آن را می توان با جایگزین های بیمه خصوصی سیستم خواهد شد که کاملا مقرون به صرفه به عنوان طولانی به عنوان شما هرگز بیمار است.

فئودالیسم و بردگی

احمقها انتقاد فئودالیسم به عنوان یک مدل برای یک جامعه مدرن است. اما اگر شما متعلق به قلعه خود را? شاید شما می تواند و B&Q می تواند شروع به فروش MDF castellations.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>