تست 5G: اعتیاد به مواد مخدره در مقابل واقعیت


مقدمه

اگر شما شده است در هر نقطه در نزدیکی حساس قطعات از اینترنت برای چند ماه گذشته شما قطعا باید بخوانید درباره 5G این 5G که “5G است که در اینجا”, “5G است که در اینجا در حال حاضر” که وزوز است. آن را حتی در حال یش بر روی انتهای تلفن نام چپ و راست به عنوان یک راه برای تولید کنندگان به شما اجازه می دانم که آنها در 5G بازی بیش از حد.

اما چه بازی است ؟ چه چیزی در پشت buzzword? شما باید این همه صحبت از انقلابی این و انقلابی که در صورت ارزش ؟ یا 5G است فقط آخرین راه حمل و سازندگان تلفن پیدا کرده اند به شیر شما حتی بیشتر از خود را سخت به دست آورده پول نقد ؟

5G test

حقیقت مثل همیشه پیچیده است و نیاز مبرم به contextualization و آن را به عنوان ساده به عنوان “5G شگفت انگیز است” و یا “5G بی فایده است”. ما در حال رفتن به یک شیرجه عمیق را امتحان کنید و به شما کاملتر تصویر چه چیزی واقعا در رفتن, بدون گرفتن بیش از حد فنی و یا بحث مزخرف که 5G امواج رادیویی ناشی از زمان COVID-19 بیماری همه گیر.

ما آمده ایم یک راه طولانی از روز از شبکه های GSM و پیشرفت است که 5G به ارمغان می آورد به جدول باید اذعان کرد. در همان زمان جنبه های منفی وجود دارد آن است که آیا این واقعیت است که 5G نیست و در واقع یک چیز و یا چگونه با اضافه کردن 5G به آنها به تازگی ساخته شده برخی از گوشی های هوشمند گران تر از پیشینیان خود است.

5G test

صحبت از گوشی های هوشمند ما به شما نشان می دهد 5G تست سرعت از کیرین 990 صفحه Huawei P40 طرفدار Exynos 990 صفحه Samsung Galaxy S20 فوق العاده و Snapdragon 865 صفحه Realme X50 Pro 5G. از نظر ما این به ارائه جالب مجموعه ای از سه چیپ ست های مختلف خانواده, و ما کنجکاو برای دیدن اگر وجود دارد خواهد بود هر گونه تفاوت بین آنها را در دنیای واقعی استفاده کنید. Spoiler alert: تمام تراشه 5G با هم برابر هستند.

سپس ما می تواند صحبت کردن در مورد گوشی های 5G در کل در تلاش برای پاسخ به آنچه که ممکن است تبدیل به یکی از مهم ترین سوالات از سال: باید به شما خرید یک 5G تلفن در حال حاضر و یا نگه ؟

پس لطفا به ما بپیوندید بیش از چند صفحه بعد به عنوان ما سعی می کنید برای جدا کردن 5G بازاریابی اعتیاد به مواد مخدره از 5G واقعیت هر دو برای لحظه حاضر و همچنین در آینده نزدیک.

5G است و نه یک چیز

این نام تجاری بسیار جادوها چیز – این است که در تکرار بعدی در تلفن همراه اتصال به شبکه. مگر این که واقعا کل داستان برای 5G است و نه یک چیز را دو چیز از یک نقطه نظر و همچنین دو از دیگری است. ما آدرس این اینجا.

Sub-6 در مقابل mmWave

فناوری 5G را می توان به گروههای مختلف است که این تفاوت در می آید. “Sub-6” گرفتن همه برای هر گروه است که نشسته است در زیر 6GHz. اتفاقا در آن فضا نیز که در آن تمام قبلی دیجیتال شبکه های تلفن همراه (با شروع از 2G به بعد) شده اند عامل تا کنون.

“mmWave” از سوی دیگر با استفاده از باند بسیار بالاتر از همیشه قبل از استفاده برای این هدف خاص, 26-28GHz. توجه داشته باشید که بسیار بالا GHz گروههای چیز جدیدی نیست هر سه آنها استفاده شده و قبل از نه فقط برای ارائه اینترنت تلفن همراه خود را.

5G test

بحث و گفتگو درباره باند همیشه پایین می آید به یک چیز ساده است. صرف نظر از این که “G” ما در حال صحبت کردن در مورد باند کمتر اجازه می دهد برای پوشش بیشتر در هر برج و بالاتر گروههای آمده با کوچکتر پوشش اما سریع تر سرعت ممکن. این مرکب است تا حدودی با میزان پهنای باند هر یک از حامل اختصاص به 5G در هر یک از آن گروههای اما جان کلام آن هنوز هم صادق است.

بنابراین mmWave شبکه 26-28GHz می تواند ارائه مقدار سرعت های بالاتر از یک زیر-6 شبکه در, می گویند 3500MHz اما در هزینه بسیار بالاتر میرایی سیگنال. این می رود تا با این گروه پس از, بالاتر, باند, بیشتر میرایی. و به همین دلیل برای mmWave به طور کامل پاکت یک شهر یک حامل نیاز منظور از قدر بیشتر برج از اگر آن را با استفاده از چیزی بین 3-6GHz ،

بدون در نظر گرفتن فن آوری (که “G” ما در حال صحبت کردن در مورد) پایین باندها معمولا مناسب در مناطق پرجمعیت دقیقا به دلیل خود برتر پوشش – این ممکن است به نظر می رسد بهترین ایده از هزینه منظر زیرا با سلام شما می توانید پوشش یک شهر تنها با چند برج. در حالی که به لحاظ نظری درست است و در عمل است که شبکه خواهد خیلی زود بود بی فایده برای تمام مفاهیم و اهداف به دلیل ذاتی ازدحام ناشی از این واقعیت است که هر سلول دارای یک ظرفیت محدود از دستگاه های آن را می توانید اجازه می دهد به متصل در هر زمان. نیز وجود دارد که مسائل را با تحویل بين برج در چنین پیکربندی که آیا برای 5G یا 4G یا 3G و فقط در تلاش برای پیدا کردن بهترین شکل ممکن سرمایه گذاری برای آنها خواهد بود یک کابوس است.

5G test

همه این نظریه نیز حلقه درست برای 4G, به عنوان مثال. بنابراین معمول راه اندازی برای حمل است که با استفاده از گروههای کم در حومه برای شهرهای کوچکتر و مناطق روستایی و سپس رفتن اواسط گروه (توسط 5G تعریف) در مناطق پرجمعیت اجازه می دهد تا برای بیشتر ظرفیت هر دو از نظر بسیاری از دستگاه را می توان متصل در همان زمان بیش از یک منطقه داده شده اما همچنین با توجه به مطلق داده های پهنای باند. در حال حاضر با 4G, 2600MHz شبکه های, فنی, بالا, باند, به دلیل وجود ندارد مقدار زیادی از باند بالاتر استفاده می شود که در سراسر جهان و در عین حال همه چیز بسیار بالاتر با 5G.

در سراسر جهان غالب 5G گروه در حال حاضر 78 است که در اطراف 3500MHz و حتی اگر این است که بالاتر از بالاترین 4G باند این تعداد هنوز هم به عنوان اواسط باند 5G در زبان. آن است که به طور گسترده در حال حاضر به دلیل 5G rollouts (مثل همه قبلی جدید G rollouts) معمولا اتفاق می افتد در بزرگترین شهرستانها ، دارد و در مراحل اولیه آن را حس می کند اجازه می دهد تا برای یک مناسب و معقول سازش بین پوشش (و در نتیجه تعدادی از برج های مورد نیاز به پتو یک شهر با سیگنال) و ظرفیت.

این نیز کمک این واقعیت است که ذاتا 5G دارای ظرفیت بیشتر در همان مقدار از پهنای باند 4G می تواند در خدمت دستگاه های بیشتر به طور همزمان در حالی که انجام آن سریع تر است. و البته شما می توانید با استفاده از 5G در هر گروه حداقل به لحاظ نظری. گروه 78 ستاره است که در حال حاضر به دلیل در بسیاری از مکان ها از آن اتفاق افتاده بود و استفاده نشده برای 2/3/4G. در آینده حامل مطمئنا ‘refarm موجود باند آنها استفاده 2/3/4G برای 5G یک بار می شود که از لحاظ اقتصادی سودمند است. پویا طیف های (DSS) حتی اجازه می دهد تا به صورت دقیق همان طیف مورد استفاده قرار گیرد برای هر دو 4G و 5G در همان زمان.

5G test

با این همه در ذهن داشته باشید که همه اعتیاد به مواد مخدره در مورد 5G لزوما ریاکارانه اما می توان آن را گمراه کننده اگر شما نگاهی به بازاریابی اظهارات به عنوان واقعیت. صرف نظر از اجرای 5G خواهد بود پوند برای پوند به عنوان آنها می گویند سریع تر از 4G ارائه شده است که حامل خود را ندارد با استفاده از کمتر طیف / پهنای باند آن از آن برای 4G البته. نیز وجود دارد که دارای نظری نفع کاهش زمان نهفتگی موج – اگر فقط به این دلیل به آن نیاز دارد فیبر اتصال به هر برج. در 4G زمین برخی از حامل استفاده از پوشیدگی بالاتر مایکروویو بی سیم ارتباط بین برخی از سایت ها به خصوص آنهایی که بیشتر از راه دور به دلیل آن حس را ندارد به سرمایه گذاری در فیبر برای اتصال هر یک. در برخی از موارد شدید حتی ماهواره ها با تاخیر و هزینه های.

تغییر خواهد کرد که برای 5G. پس 5G سریع تر خواهد بود برای شما از 4G وجود دارد بدون شک در مورد آن است. و در عین حال هنگامی که مردم می گویند آن خواهد بود “10x” و یا حتی “20x” سریع تر آنها احتمالا در مقایسه با سرعت 4G امروز به mmWave 5G پیاده سازی و حقیقت این است که بسیاری از جهان ممکن است هرگز هر یک از آن. فقط آن را بسیار گران قیمت به رول است که در هر نوع مقیاس گسترده و وجود ندارد هر گونه انگیزه برای انجام این کار است.

Verizon در ایالات متحده شده است کودک پوستر برای mmWave و اجرای آن در واقع به عنوان یک داستان عبرت انگیز.

Verizon سرمایه گذاری زیادی اما آن mmWave پوشش محدودتر در مقایسه با T-Mobile زیر-6 پوشش حتی اگر Verizon قوانین در تست سرعت… اگر شما را به حساب این نکته از میرایی. حتی اگر شما یک 5G برج سراسر از ساختمان خود را, شما ممکن است نیاز به لحاظ جسمی در خارج در مقابل آن به زمین بسیار مخربی سرعت است که به بازار عرضه میشود. امواج رادیویی هستند که در طیف به سادگی نمی سفر خوبی از طریق… هر چیزی از جمله قطرات باران و شاخ و برگ.

5G test

بنابراین در حالی که ورایزون اجرای یک آزمایش جالب چه بیشتر به احتمال زیاد به رخ می دهد به طور کلی این است که بسیاری از حامل در سراسر جهان به نوعی از زیر-6 5G در حالی که mmWave ممکن است تبدیل به یک تو رفتگی در دیوار چیزی است که برای رقابت با سیمی اتصال به اینترنت. در چنین مورد استفاده خود را حامل می تواند به شما اختصاص داده شده مودم که باید بسیار بزرگتر آنتن تر از همیشه می تواند جا در گوشی خود رو میرایی کمتر و کمتر از معایب ذاتی این باندهای بالا بودن صحافی راه خود را. این است که همه فقط حدس و گمان ما ،

نظر ما این است که برای بسیاری از افراد 5G خواهد بود Sub-6 و Sub-6 5G است و در واقع به طور قابل توجهی سریع تر از 4G تنها با یک عامل 10.

اگر شما تنظیم انتظارات خود را نسبت به چیزی مانند 2x-3x سرعت بهبود با 5G ما فکر می کنیم که خیلی بیشتر واقع گرایانه است.

ما همچنین صحبت کردن در مورد 5G گوشی و این که آیا آن را حس می کند به یک در حال حاضر از آنجا که شما ممکن است تعجب در مورد آن بیش از حد. ما همچنین به اشتراک گذاری آزمایشات ما با یک زندگی تجاری فرعی 6 شبکه برای دیدن چه چیزی است.

NSA در مقابل SA

وجود دارد یکی دیگر از “دو نوع 5G” چیزی در رفتن و این یک واقعیت است که وجود دارد NSA (با نام مستعار NonStandAlone) و همچنین SA (با نام مستعار مستقل) 5G پیاده سازی. بسیاری از در حال حاضر در حال NSA و این بدان معنی است که 5G شبکه وابسته به شبکه 4G به منظور عملکرد آن نمی توانید زندگی بدون piggybacking که 4G.

اولیه 5G rollouts تقریبا همیشه NSA چون فقط ارزان تر و کمتر پیچیده برای انجام آن این راه است. نه تنها که اما در NSA 5G ترین پایه نصب setups استفاده از 4G برای ارسال و تنها ویژگی محبوبیت به 5G. گام بعدی این است که آپلود بیش از 5 گرم و سپس گام بعدی پس از آن به طور کامل مستقل 5G اجرای, همچنین شناخته شده به عنوان SA.

این در حال رفتن به پاپ تا بیشتر و بیشتر در چند ماه آینده و سال و SA شبکه “true” 5G در که آنها در حال انتظار برای ارائه تمام مزایای بدون اینکه افسار به 4G.

آن را برای رفتن به احتمالا آهسته اجرای رفتن از NSA به SA اما چیزی که مهم است به یاد داشته باشید در اینجا این است که آن را فقط به شبکه های آن را نیز پایانه های شما قصد استفاده از آنها.

5G test

شما ممکن است تعجب به یاد بگیرند که بسیاری از گوشی های هوشمند با 5G حمایت از راه اندازی در سال 2019 هستند NSA-تنها.

اگر شما می خواهید برای خرید یک جدید 5G-قادر به گوشی های هوشمند و شما می خواهید آن را به عنوان اثبات آینده که ممکن است با چیزی است که پشتیبانی از هر دو NSA و SA.

همه از بالا پایان و اواسط محدوده 5G چیپست های راه اندازی شده در سال 2020 باید قادر به انجام هر دو.

آینده روشن است (?)

وجود دارد بسیاری از وعده های ساخته شده در مورد 5G و چگونه آن متحول خواهد شد به نحوی-هنوز-نوپای اینترنتی از اشیاء (IoT) با تاخیرهای کم و تعداد بیشتری از دستگاه های متصل در همان زمان به همان برج است. چگونه بسیاری از کسانی که همه چیز را از تابه خارج باقی مانده است دیده می شود به عنوان این است که فقط آخرین چیزی که به توان گفت که در نهایت IoT واقعا خاموش. این در حالی است و آن نیست به طوری که می داند.

ما کاملا یک راه از یک جهان که در آن ما یخچال صحبت کردن به ماشین ما از طریق 5G گفتن آن را به ما یادآوری را انتخاب کنید تا شیر در راه خانه. زمانی که 5G SA rollouts به طور کامل در نوسان توانایی های فنی برای چنین چیزهایی اتفاق می افتد قطعا همه وجود دارد, اما نه همه که مورد نیاز است. وجود دارد نیز باید به شرکت ها بدانند استفاده از موارد برای همه این ارتباط موارد استفاده این حس را – فراتر از “خود-رانندگی وسایل نقلیه صحبت کردن به یک دیگر” چیزی که شما ممکن است شنیده ام تکرار آگهی nauseam.

5G test

مطمئن شوید که خوب است اما در حال حاضر واقعا وجود دارد بسیاری از بیشتر ‘قاتل’ استفاده-موارد برای 5G. این بدان معنا نیست که هرگز. همانطور که تاریخ نشان داده در گذشته گاهی اوقات ما فقط نیاز به فن آوری می شود وجود دارد برای اولین بار به طور عادی و سپس راه های جدید و نوآورانه برای استفاده از آن همواره شروع برداشت تا.

قبل از پهنای باند اینترنت سیمی شد یک چیزی که تعداد کمی از مردم می تواند تصور یوتیوب و یا Netflix بکشد و یا نقشه های گوگل موجود در آینده است. و حتی اگر آنها می تواند حتی کمتر تصور کرده اند که چگونه به طور گسترده ای استفاده می شود که این خدمات خواهد بود.

و با 5G ما ممکن است در حال حاضر در مرحله مهمی در زمان درست قبل از اینکه به طور کامل خدمات جدید در حال متولد شده و آماده را به خارج از آنهایی که ما می تواند هرگز تصور است.

ما می گوییم این را امتحان کنید و تعدیل بسیاری از فریادهای ما می بینیم همه جا رفتن در امتداد خطوط از “5G بی فایده است”, “4G است که بیش از هر کسی نیاز دارد”. فقط به خاطر اینکه ما می توانید ببینید آشکار از ویژگی های قاتل است که 5G را قادر می سازد به این معنا نیست آن را نمی خواهد به نظر می رسد. و یا به جای بسیاری از بیش از فقط یک.

در نهایت توجه داشته باشید که “4G بیش از اندازه کافی است” بسیار شخصی است سخن گفتن. برای یک کاربر 4G در به طور متوسط 10-12Mbps پایین می بود که, اما آنها هرگز تصور دانلود فایل های بزرگ و یا تماشای HDR جریان ویدئو در این ارتباط. آنها احتمالا در حال حاضر یکی دیگر سریع تر به اینترنت در اختیار خود را برای این وظایف است. همانطور که می بینید ارائه شده و با سرعت در حال حاضر در حال شکل دادن به راه ما با استفاده از پهن باند تلفن همراه. بنابراین 5G می توانید این را به سطح بعدی.

مطمئن شوید که وجود دارد یک نقطه از کاهش می گرداند که آن را به سرعت. ما حتی می توانید خودسرانه چنین نقطه ای می گویند 50Mbps یا 100Mbps و سپس اعلام شود که هر چیزی بیشتر است که فقط یک احمق ماموریت. تاریخچه, اما, هشدار آمریکا نمی تواند خیلی سریع به قاضی.

عملکرد و تست سرعت

شما ممکن است تعجب چه انتظار از 5G واقعی در زندگی واقعی استفاده کنید. ما بیش از حد, بنابراین ما در زمان Huawei P40 Pro, Samsung Galaxy S20 فوق العاده 5G و Realme X50 Pro 5G برای چرخش در اطراف گردن ما از جنگل به دیدن چه چیزی است. ما را در انتخاب این گوشی چرا که هر یک از آنها را با استفاده از چیپ ست: Huawei دارای خانه گیرین 990 5G را Realme با استفاده از Snapdragon 865 و ما S20 فوق العاده Exynos 990 مدل. ما کنجکاو برای دیدن اگر ما می تواند هر نقطه تفاوت در 5G عملکرد بین آنها ذهنی به عنوان کسانی که برداشت ممکن است ناچار شود.

5G test

حامل ما از انتخاب یک NSA زیر-6 5G شبکه با استفاده از 100MHz در گروه 78 است که در اطراف 3500MHz. ما قصد داریم به شما نشان می دهد تصاویر از سرعت ما نتایج تست برای اولین بار و پس از آن بحث های بی حد و حصر هشدارهای که اعمال می شود.

اول, در اینجا چیزی است که ما قادر به رسیدن به در P40 Pro با Kirin 990 5G:

5G speed tests on the Huawei P40 Pro - 5G test
5G speed tests on the Huawei P40 Pro - 5G test
5G speed tests on the Huawei P40 Pro - 5G test

5G speed tests on the Huawei P40 Pro - 5G test
5G speed tests on the Huawei P40 Pro - 5G test
5G speed tests on the Huawei P40 Pro - 5G test

5G تست سرعت روی Huawei P40 Pro

زیر نتایج حاصل از Realme X50 Pro 5G با آن Snapdragon 865 در راس:

5G speed tests on the Realme X50 Pro 5G - 5G test
5G speed tests on the Realme X50 Pro 5G - 5G test
5G speed tests on the Realme X50 Pro 5G - 5G test
5G speed tests on the Realme X50 Pro 5G - 5G test
5G speed tests on the Realme X50 Pro 5G - 5G test

5G تست سرعت در Realme X50 Pro 5G

و در نهایت در اینجا چیزی است که ما از Exynos 990-صفحه Samsung Galaxy S20 فوق العاده 5G:

5G speed tests on the Galaxy S20 Ultra 5G - 5G test
5G speed tests on the Galaxy S20 Ultra 5G - 5G test

5G تست سرعت در کهکشان S20 فوق العاده 5G

ما نیز تا به حال Huawei Mate Xs اطراف و نتایج آن بسیار شبیه به P40 Pro را که ما احساس می کنیم این امر می تواند بی معنی به آنها را نیز شامل. این البته جای تعجب نیست به عنوان همسر Xs با استفاده از همان گیرین 990 تراشه 5G به عنوان P40 Pro.

در حال حاضر در تجربه ما با این گوشی در 5G ما به این درک رسیدم که هر دو گل میمون 865 و Exynos 990 به نظر می رسد حاشیه سریع تر به طور کلی به طور متوسط از کیرین 990 5G. به دلیل تغییر شرایط شبکه و تمام است که این امر بوده است غیر ممکن است برای انجام درست هدف علمی آزمون پس لطفا درک کنید که این بیشتر یک تصور ذهنی از هر چیز دیگری.

5G test

به اندازه کافی جالب توجه می گیرین 990 5G می سازد که برای درک تفاوت در کارایی باتری. این P40 نرم افزار و Realme X50 Pro 5G را بسیار شبیه باتری ظرفیت اما گوشی هواوی بهتر عمر باتری هر دو زمانی که به طور فعال با استفاده از 5G و نیز هنگامی که فقط متصل بودن به شبکه 5G در حالی که با استفاده از Wi-Fi. هنوز هم وجود دارد به نظر می رسد باتری مجازات برای رفتن با یک 5G-قادر به چیپ ست نسبت به کارآمد ترین SoCs از گذشته ذهن شما اما این مجازات کمتر است با Kirin 990 5G از آن است که با هر دو Exynos 990 و Snapdragon 865. شاید تا حد زیادی به کار با این واقعیت است که Kirin 990 5G تنها چیپ ست از سه است که مودم به طور کامل یکپارچه شده است.

و پشت به ما آزمون شایان ذکر است که در مقایسه با 4G, هر سه گوشی دچار افزایش میرایی است که همراه با خاک از گروه بالاتر استفاده می شود. بالاترین 4G گروه ما حامل استفاده می کند مانند در بسیاری از اروپا است گروه 7, نام 2600MHz. با توجه به این که آن 5G باند در اطراف 3500MHz, سیگنال کمتر پایدار است که از آن عبور می کند از طریق دیوار شیشه ای و فقط به طور کلی در زمانی که وجود دارد هر گونه موانع بین شما و برج. البته ما فقط صحبت کردن با اندکی کاهش در اینجا چیزهایی که به هیچ وجه نزدیک به عنوان بد میرایی عاقلانه به عنوان آنها با هر mmWave شبکه. این می تواند به کاهش با داشتن متراکم تر برج rollout است که احتمالا هنوز هم قابل دسترسی و بدون بزرگ مالی جنبه های منفی برای یک حامل است.

اجازه دهید اضافه کردن برخی از متن

خوب حالا آدرس چاپ خوب که طولانی مدت خواهد شد. اول از همه, ما می رویم به پرداخت توجه زیادی به سرعت آپلود زیرا ما حامل هنوز هم با استفاده از 4G برای کسانی که. نه تنها که اما 4G گروه که دسته این ارسال توسط گروه 20 که اتفاق می افتد که ما حامل حداقل مقدار ظرفیت. وجود دارد به دلایل فنی برای این است که ما نمی خواهد به دریافت کافی است آن را به می گویند که یک بار ارسال خواهد شد بیش از 5G به سرعت افزایش خواهد یافت درآمده است. به عنوان وضعیت در حال حاضر نظری حداکثر برای ارسال در این راه اندازی 75Mbps. با در نظر گرفتن نتایج شما نیست در واقع بد برخی از زمان.

5G test

به منظور داشتن برخی از زمینه توجه داشته باشید که در هنگام استفاده از 4G بدون carrier aggregation در همان شبکه ما معمولا در اطراف 40Mbps محبوبیت. آیا این بهترین تلاش نوع نتیجه در 3 هستم که شبکه عملا خالی و در بهترین موقعیت ممکن و غیره آن را فقط یک سرعت متوسط در روز به طور متوسط در یک زمان متوسط.

در 4G+ (همچنین به عنوان شناخته شده LTE-A یا LTE+ و یا اساسا 4G با carrier aggregation) ما معمولا حدود 80-90Mbps پایین دوباره به طور متوسط. قله های شناور در اطراف 150Mbps اما کسانی که در حال گرفتن سخت تر و سخت تر برای پیدا کردن در حال حاضر که اکثر مردم در واقع 4G+ قادر به گوشی. اگر شما کنجکاو هستید توجه داشته باشید که ما حامل مصالح دو یا سه باند (بسته به جایی که شما هستند) برای حداکثر نظری دانلود از 450Mbps (بر روی کاغذ).

در 5G حامل با استفاده از پهنای باند 100MHz که همه چیز ایستاده در حال حاضر در NSA و بدون هر گونه carrier aggregation باید اجازه می دهد برای حداکثر نظری دانلود با سرعت 1.2 گیگابیت در ثانیه. به جز که بسیار نظری مانند Wi-Fi “top” سرعت.

5G test

همانطور که شما می توانید از تصاویر ما در بالا در زندگی واقعی استفاده کنید ما رو بیش از 100Mbps تقریبا در هر زمان در حالی که پایین تر نتایج را می توان به 5G rollout هنوز در نوعی از مرحله تست بتا برای حامل رغم آنچه که بازاریابی ادعا می کند ممکن است ساخته شده اند.

به طور کلی هر چند مگر اینکه ما در یک نقطه با بد پذیرش 200Mbps+ بود به راحتی دست یافتنی و 300Mbps+ نبود از عادی یا با قله های اطراف 450Mbps. بسته به اینکه چگونه شما می خواهید به دفعات مشاهده شده است که حداقل 2x بهتر از 4G+ و شاید حتی 3x.

البته اگر همه چیز همان باقی می ماند و سپس به عنوان به زودی به عنوان 5G شبکه شروع می شود ازدحام با دستگاه های جدید با استفاده از آن سرعت پایین خواهد رفت اما این لزوما داده شده برای آینده ای نزدیک است. اول 5G به سادگی می توانید به جای بیشتر اتصالات به طور همزمان از 4G آن بهتر می تواند استفاده از پهنای باند آن است و نیز وجود دارد فقط خیلی بیشتر از این پهنای باند.

بیایید همچنین تصریح کرد که در حالی که ما خوشحال هستیم که با این حامل زمان اجرا به وضوح آن را هنوز هم مقدار زیادی از تاب برداشتن به آهن با 5G که ممکن است ایجاد اتصالات با ثبات تر و سرعت سریع تر.

آنچه شما باید انتظار داشت ؟

از ما تجربه محدود با 5G NSA ما انتظار می رود برای به دست آوردن یک 2x-3x بهبود سرعت دانلود بیش از 4G+. به یاد داشته باشید این است که زیر 6 5G (گروه 78) با 100MHz از پهنای باند استفاده می شود. اگر حامل خود را کمتر پهنای باند اختصاص به 5G پس بدیهی است که هر دو نظری حداکثر سرعت و همچنین به عنوان آنچه که شما در زندگی واقعی سقوط خواهد کرد. و اگر این پهنای باند بیشتر و سپس شما می توانید ببینید حتی نتایج بهتر است. و اگر شبکه بهتر است بهینه سازی شده از ماست که ممکن است منجر به یک چشم انداز مثبت به عنوان به خوبی. وجود دارد فقط یک مقدار زیادی از متغیرها در محل کار و به همین دلیل این نوع غیر ممکن است برای ساده سازی این.

در آمریکا برای مثال T-Mobile آن “کم گروه” اجرای با استفاده از باند 71 (یک.k.یک. 600MHz) و این که برای پوشش هر برج ، قرمز حامل تنها 10 تا 25MHz از طیف به کار با (این بسته دقیقا همان جایی که شما هستند در کشور). در بهترین سناریو با 25MHz استفاده می شود نظری (تاکید بر نظری) توان بالا خواهد بود 300Mbps در حالی که اگر منطقه شما تنها می شود 10MHz پس از آن که می افتد به 120Mbps یا حوالی. ما در حال صحبت کردن در نظری maximums اینجا در دنیای واقعی سرعت بالا شما احتمالا شناور حدود یک سوم از آن در حالی که متوسط سرعت خواهد بود و حتی پایین تر البته.

اگر شما به گسترش این 600MHz “کم باند” 5G از طریق هر منطقه ای که نمی, روستایی و یا به سختی ساکنان و سپس شما حتی کمتر از آن را در زندگی واقعی تست به دلیل آن را بسیار آسان تر برای یک برج را پوشش می دهد که بیشتر زمین (مانند اینها) برای رسیدن به نقطه ای که آن را فقط می تواند در خدمت بیشتر به مردم به خوبی به خاطر آن حوضه است که بزرگتر از هر “اواسط گروه” اجرای. بنابراین در حالی که این می تواند یک استراتژی بزرگ برای استفاده به اتصال پهنای باند به مناطق روستایی آمریکا, آن را یک ایده عالی در شهرستانها از هر گونه قابل توجهی تراکم جمعیت.

5G test

و پس از آن وجود دارد پوشیدگی. بهبود در اینجا باید به لحاظ نظری بود اما این بستگی دارد به مقدار زیادی در مورد آنچه حامل خود را برای استفاده از ارتباطات بین 4G برج آیا این فیبر به برج یا چیز دیگری مانند مایکروویو یا ماهواره ای لینک کلیک کنید. دومی معرفی راه بیشتر تاخیر.

بهترین پینگ دیده ایم که تا کنون در حدود 15ms که خوب است اما نه فک انداختن برای اطمینان حاصل کنید و آن را در واقع بسیار دور از درخواستهای ما دیده ایم در 4G برج که ارتباط از طریق فیبر است. وجود دارد مقدار زیادی بیشتر اتاق را برای بهبود در اینجا اگر چه با زمان تاخیر کم بودن یکی از بزرگترین مزایای 5G. در حالی که 15-ish ms ممکن است به اندازه کافی برای برخی از اینترنت از چیزهایی که برنامه های کاربردی دیگر می تواند نیاز به حتی کمتر فکر جراحی رباتیک است که انسان به کمک بیش از 5G یا بله کسانی که خود رانندگی اتومبیل های دوباره.

تلفن گرفتن “5G مالیاتی”?

شما ممکن است را دیده اند بسیاری از گوشی های جدید بیرون می آید به تازگی با 5G ساخته شده و شما همچنین ممکن است متوجه شده اند که روند غالب از چند سال گذشته است که flagships گرفتن همیشه گران تر به نظر می رسد که شتاب شدید این سال است. حتی علامت های تجاری است که یک بار در ارتباط با ارزش بالاتر از همه چیز در حال حاضر ارائه راه کمتر از که از آنها استفاده می شود.

اتصال چیست ؟ ممکن است آن را 5G در واقع. در حالی که این یک تئوری توطئه آن است که فقط یک نظریه – یکی از ما زهی با هم بر اساس بسیاری از مفروضات تا خرس با ما, اما نگه داشتن در ذهن که این اطلاعات در داخل آن را فقط آنچه که ما فکر می کنیم باعث می شود بسیاری از حس.

5G test

برای اولین بار در جهان اندیشه هر دستگاه گل سرسبد ارزش نمک خود با استفاده از Snapdragon 865 از چیپ ست Qualcomm. وجود دارد چند مورد استثنا می کنیم و آدرس آنها را در دوره به دلیل. این 865 ندارد مودم یکپارچه به طوری که شما با خرید آن شما نیاز به اضافه کردن X55 5G مودم نیز ساخته شده توسط کوالکام. این است مربا بسته بندی شده با فن آوری های جدید پس از آن به وضوح ارزان نیست و افزود که “نه-ارزان بودن’ در بالای 865 قیمت است که قطعا مقرون به صرفه است یا نه.

اما صبر کنید برای 5G به واقع کار شما همچنین نیاز به مدارات RF و آنتن – بیشتر از آنها نسبت به قبلی Gs, در واقع, و بسیاری از, اگر شما می خواهید برای حمایت از mmWave به عنوان به خوبی به عنوان Sub-6. ببینید که در آن این است که ؟ همه این مسائل هزینه های گوشی سازان پول و هزینه های آن به سرعت اضافه کنید.

وجود دارد غیر مستقیم موضوع را بیش از حد. چون مودم نیست ساخته شده به چیپ ست آن طول می کشد تا فضای بیشتری در داخل گوشی. دلیل این که شما نیاز به یک دسته از آنتن همه جا کسانی که نیاز به فضای بیشتری از آنتن کمتر خواهد بود. این ما را به این شایعه (اما هرگز به طور رسمی تایید کرد) چیز عالی است که کوالکام نیز الزامی خاص حداقل حجم برای گوشی با استفاده از آن بالای خط تراشه 5G به اطمینان حاصل شود که همه کسانی که قطعات باید جایی برای رفتن و نه به اندازه کافی نزدیک به یکدیگر برای ایجاد تداخل و یا حرارت بیش از حد.

5G test

بنابراین در حال حاضر اگر شما یک گوشی ساز شما اساسا محدود همه این عوامل به ساخت یک گوشی نیست که جمع و جور است. و اگر از آن بزرگتر و سپس شما نیز ممکن است اضافه کردن یک صفحه نمایش بزرگ با ناهنجاری های کوچک به پایبندی به دیگر غالب روند چند سال اخیر. اما صبر کنید, آن را در سال 2020 در حال حاضر و نرخ تجدید بالا است که باید در فهرست مشخصات شما و این که رایگان نیست یا از هزینه چشم انداز. همه از این اتصال قطعات اضافه شده به صفحه نمایش بزرگتر خیلی نیاز به باتری بزرگتر. هیچ کس می خواهد خود را برتر گل سرسبد خندید خارج از فضای تلفن همراه با داشتن ناکافی عمر باتری, بنابراین اجازه دهید اضافه کردن که بیش از حد. به هزینه نهایی ،

و این است که چگونه ما به پایان رسید تا با flagships که حتی گران تر از سال گذشته است.

بله سامسونگ با استفاده از آن خود را Exynos chipset در بسیاری از نقاط جهان برای S20 خط, اما آن را نیز ندارد مودم یکپارچه بنابراین بسیاری از ملاحظات بالا هنوز هم می تواند منطقی به آن اعمال می شود.

و آنچه در مورد Huawei? آن گیرین 990 5G SoC می کند در واقع باید مودم یکپارچه و حدس بزنید چه – P40 نرم افزار و P40 Pro+ کمی جمع و جور تر دستگاه نسبت به رقبای خود. تصادف است ؟ شاید نه. این چیزی است که ما هرگز با اطمینان می دانیم به عنوان تولید کنندگان طبعا نمی خواهید این اطلاعات به بیرون در باز است.

5G test

اما این به احتمال بسیار زیاد امکان. و آن را توضیح دهد که چرا شاخص قیمت ها رفته اند خارج از کنترل است. بنابراین اگر شما می خواهید به سرزنش کوالکام. اما به خاطر داشته باشید که در حالی که استراتژی خود را از الزامی 5G مودم توان با استفاده از Snapdragon 865 ممکن است در واقع محور متوسط شاخص قیمت بالا (هر دو به طور مستقیم و غیر مستقیم) آن را نیز قطعا کمک کرد 5G تصویب در سراسر جهان سریع تر از 4G بود.

وجود دارد بیشتر و بیشتر گوشی های 5G در حال حاضر که به معنی حامل در حال تقلا برای اضافه کردن بیشتر و بیشتر 5G برج. چه در زمان 4G چند سال برای رسیدن به را 5G راه کمتر است. 5G تصویب هنگام نگاه در مقیاس جهانی نیز بوده است انبوه با کمک چین تصمیم به رفتن در آن آن را به عنوان خانه سه تن از بزرگترین حامل در جهان است.

5G test

آنچه در مورد اواسط رنجرز ، خوب کوالکام دارای Snapdragon 765/765G/768 چیپست که براکت با 5G در واقع ساخته شده است تنها این نیست به نظر می رسد فوق العاده ارزان در کل و آنها نیز لازم نیست که عملکرد شگفت انگیز یا برای ‘بیمه اواسط محدوده قیمت ردیف. نگران نباشید اگر برای مقرون به صرفه 5G گوشی های آینده, آنها فقط بیشتر احتمال دارد به توسط چیزی ساخته شده توسط MediaTek.

تایوانی تراشه ساز Dimensity سری از 5G قادر به تراشه ساخته نشده دندانه در بازار هنوز اما است که می تواند تغییر تا پایان سال است. آنها به نظر می رسد برای ارائه عملکرد بسیار خوبی برای قیمت است که قیمت به نظر می رسد به پایین به اندازه کافی برای فعال کردن گوشی های هوشمند ارزان تر از کسانی که با Qualcomm 7-سری راه حل دیگر مشخصات یکسان بودن. Huawei آن گیرین 820 5G بیش از حد.

یک راه یا دیگری 5G را نمی توان محدود به high-end برای بسیاری دیگر. Xiaomi زیر با نام تجاری Redmi حتی می خواهد تمام دستگاه های خود را با هزینه 200 دلار و بیش به 5G توسط سال آینده خواهد شد که یک راننده بزرگ از تصویب. که به نوبه خود را حامل در تلاش برای قرار دادن حتی برج های بیشتر و غیره.

بنابراین در حالی که در حال حاضر 5G ممکن است نگاه مهم است زیرا آن را نه در همه جا آن در همه جا ممکن است می رسند بسیار سریع تر از شما می تواند پیش بینی. این ماده از سال (جمع) آن را احتمالا رفتن به تواند در بسیاری از مکان ها در عرض یک سال و یا پس از در حال حاضر.

عمر باتری نگرانی

یکی دیگر از 5G مرتبط با موضوع ممکن است مجبور به انجام با مصرف باتری از کسانی که نام تجاری دنیای جدید 5G مودم به خصوص آنهایی که ساخته شده نیست به چیپ ست خود را. همانطور که ما در بالا اشاره شد به دلیل 5G گوشی های فقط کوچک توسط هر کشش از تخیل سازندگان اضافه شده اند بزرگتر و باتری در آن بدن بیش از حد. فقط با نگاه کردن به محض میلی آمپر اعداد این روند آسان است به نقطه.

اما شما نباید اجازه دهید که تعداد کسانی که راهنمای شما را از گمراهی در تفکر است که شما می توانید بهترین عمر باتری را در تاریخ با این دستگاه با توجه به ظرفیت کافی. نه واقعا. همانطور که با هر گونه جدید “G” پنجم یکی نیز به نظر می رسد در حال حاضر مصرف برق بیشتر از آن چهارمین نسل قبلی است. چه که وجود دارد بیشتر مدارات RF درگیر و یا اگر آن را فقط به این دلیل که مودم خارجی به چیپ ست ما نمی توانیم بگویم اما این به نظر می رسد به درخواست حتی با استفاده از 5G دستگاه در یک شبکه 4G.

5G test

بزرگتر و بالاتر از نرخ تجدید صفحه نمایش واضح نیست اینجا کمک یا, و هنگامی که شما اضافه کردن کسانی که در بالا از 5G پای شما گل سرسبد گوشی های با باتری اما فقط مناسب و معقول – و یا حتی متوسط – عمر باتری. این راه چیزهایی هستند که حداقل در حال حاضر. این درست است برای Exynos-صفحه 5G Samsungs و همچنین Snapdragon 865 گوشی (اگر چه کمی کمتر برای دومی) و در عین حال جالب توجه است عمر باتری است نه به عنوان یک موضوع برای Kirin 990 صفحه گوشی. ما در حال شرط بندی است که چیزی برای انجام با این واقعیت است که این SoC یکپارچه 5G مودم اما این یکی از آن چیزهایی که ما هرگز قادر به قطعی اثبات کند.

نکته در اینجا این است که اگر شما در حال جستجو برای یک 5G تلفن برای خرید شما فقط نباید مقایسه باتری آن ظرفیت فعلی خود دستگاه و نتیجه گیری از آن وجود دارد. مطمئن شوید که شما هدف مقایسه عمر باتری نمرات مانند یکی از ما در تست باتری که شامل همه ما بررسی. که به شما یک تصویر بسیار واضح تر از آنچه شما باید انتظار وجود دارد کمتر از یک شانس برای ناامیدی.

بنابراین شما باید ماشه?

اگر شما قصد خرید یک گوشی, شما باید مطمئن شوید که آن را 5G? این… پیچیده است. برای کمک به خودتان بپرسید این – چه مدت طول خواهد شما بود که نگه داشتن تلفن?

اگر کشور شما قصد ندارد اجازه می دهد 5G به اتفاق می افتد در سال آینده و شما قصد تبدیل به چیز دیگری در یک سال پس از آن داشتن یک 5G تلفن بی ربط است به شما در حال حاضر. اما نظرسنجی ها می گویند که این فرد به طور متوسط نگه می دارد بر روی یک گوشی هوشمند برای حدود 2-3 سال است که کاملا متفاوت زمانی را در نظر بگیرید. صرفه جویی برای چند holdouts 5گرم احتمالا در همه جا در 3 سال.

5G test

اما حتی که ممکن است مهم نیست. اگر شما در اوایل وفق و شما به سادگی نمی مراقبت در مورد فن آوری های جدید زمانی که آنها هنوز بالغ و یا شما نمی خواهید به پرداخت هزینه برای مد جدید? خوب در این مورد نگاهی به سرعت خود را حامل است در حال حاضر قادر به ارائه 4G. اگر در واقع آن ها به اندازه کافی خوب برای شما موارد استفاده و سپس آن را می سازد هیچ حس برای شما برای رفتن با یک 5G دستگاه در حال حاضر. اما اگر آنها رضایت بخش نیست پس شاید شما را بهره مند از یک 2x-3x افزایش آن سرعت که 5G احتمالا می تواند ارائه به شما حتی زیر 6 حتی در پایین(er) باند. مگر اینکه حامل خود را تصمیم گرفته است به استفاده کمتر از طیف / پهنای باند برای 5G از آن برای 4G که در مورد مزایای پریدن به فن آوری جدید ممکن است داشته باشد (ممکن است) پوشش بیش از سرعت.

اعداد نیست به عنوان بالا به عنوان بازاریابی مردم می خواهید آنها را به باشد اما بیایید چشم پوشی از اعتیاد به مواد مخدره و بحث در مورد دنیای واقعی مسائل است. این همه بستگی به آنچه شما با استفاده از تلفن همراه خود برای اتصال و چگونه شاد شما با آن عملکرد فعلی. اگر شما بسیار خوشحال یا نه همیشه اگر با کیفیت بالا جریان ویدئو بافر برای شما بیشتر از نه, اگر محبوبیت می کند و سپس شما احتمالا می خواهید برای اثبات آینده خود را با یک 5G تلفن.

اما اگر حامل خود را در حال حاضر نیست پیشنهاد 5G, سپس شما نیاز به کشف کردن که باند استفاده خواهد شد برای 5G در کشور خود را انتخاب کنید و دستگاه خود را بر این اساس. آه و همچنین نگه داشتن در ذهن است که ما دیده ایم بسیاری از زود مسائل را با تلفن از مناطق مختلف. در واقع برخی از سازندگان تلفن را قادر می سازد 5G برای تمام حامل در همه جا بر روی یک گوشی اساس با 4/3/2G.

این است که احتمالا انجام شده فراوانی از احتیاط اما آن را آزار دهنده با این وجود و این به این معنی بهترین شرط بندی شما برای دریافت 5G در حال اجرا است که برای دریافت تلفن مستقیم از حامل خود را.

5G test

این همه کاملا کثیف و پس از آن قابل فهم خواهد بود اگر شما فقط چشم پوشی از این همه 5G اعتیاد به مواد مخدره اما اصلا تخفیف بسیار واقعی مزایای آن را ارائه کرده است فقط به خاطر آن است overhyped. که منطق هیچ کس باید با استفاده از S20 فوق العاده زوم دوربین برای هر سطح ذره – فقط در حساب از این واقعیت است که 100x “فضا زوم” است که عملا بی فایده است. خواهد 5G به شما ارائه 100x سرعت فعلی خود را? و آن را هرگز فراموش که نه پس چه ؟

بسته به جایی که شما زندگی می کنند 5G در واقع ممکن است به طور مداوم به شما سرعت که بالاتر از آنچه که برخی از مردم در همان کشور دریافت از طریق سیمی اتصال به اینترنت و در زمان نهفتگی موج است که در حالی که نه مشابه (با این حال) لزوما بسیار دور. این چیزی است که فقط به تخفیف ، ما فکر نمی کنم. مهم است به دنبال گذشته به محض اعتیاد به مواد مخدره و دیدن همه چیز برای چه هستند.

نتيجه گيری

به قول Qualcomm جمهور کریستیانو آمون “5G است که در اینجا”. به خوبی مرتب کردن بر اساس. نوع. همیشه تا کمی. چیزی است که اگر – حتی اگر آن را به طور کامل “اینجا” در حال حاضر آن را به زودی خواهد شد و این پتانسیل را دارد که جهان ما حتی به هم پیوسته تر از قبل. که می تواند منجر به هیجان انگیز و احتمالا هنوز هم ناشناخته جدید با استفاده از موارد ظاهر همه بیش از یک بار زیرساخت است در محل در سراسر جهان است. نه فقط self-driving cars صحبت کردن به یکدیگر در زمان واقعی و یا پزشکان انجام عمل جراحی از راه دور با کمک ربات, اما چیزهایی که ما حتی نمی توانید تصور کنید در حال حاضر.

بله, در حال حاضر, آن را هنوز هم در اوایل روز برای 5G اما این آینده زودتر از شما ممکن است انتظار. پوشش در حال افزایش است خیلی سریع تر از آن بود که 4G شد نوپای و در این رای بسیاری از جهان به نوعی از زیر-6 5G در عرض یک سال یا بیشتر. mmWave کاملا متفاوت وحش, هر چند, و با توجه به ملاحظات در مورد آن هزینه اثربخشی در پوشش بسیاری از زمین های منطقه به خوبی ممکن است آن را تنزل به تو رفتگی در دیوار استفاده در بسیاری از مکان ها مانند جایگزینی فیبر به خانه اتصالات ، در بسیاری از کشورهایی که در حال حاضر فاقد “آخرین مایل” فیبر زیرساخت های آن است که احتمالا ارزان تر برای استقرار mmWave 5G و به ویژه مردم بالا دست آوردن مودم برای دسترسی به آن از کمانچه با کابل در همه جا.

5G test

از ما واقعی کلمه تست می توان گفت که مناسب تخمین محافظه کارانه از دستاوردهای 5G به ارمغان می آورد از نظر سرعت حدود 2x-3x کسانی که از 4G+/LTE-A, اما این است که به لطف دو چیز کاری در کنسرت: 5G خود را که قادر به استفاده از رادیو پهنای باند در یک راه کارآمد تر و همچنین این واقعیت است که حامل ممکن است به سادگی اختصاص پهنای باند بیشتر به 5G به خصوص با بالاتر Sub-6 باند زیرا کسانی که به احتمال زیاد کمتر استفاده می شود. این ممکن است همیشه نمی شود در این مورد هر چند به خصوص با کاهش band rollouts.

در یک سیب به سیب مقایسه با همان پهنای باند 5G احتمالا تحویل حدود 30% بیشتر بر اساس بهترین که 4G+ در حال حاضر می تواند رسیدن به. بنابراین کافی است ؟ این ممکن است به نظر می رسد ناامید کننده اما واقعی از آن استفاده بسیار زیادی بستگی دارد که در آن شما در حال آمدن از. آیا شما شبکه ای از انتخاب را حامل تجمع 4G با 256QAM و MIMO? پس تعداد بالا اعمال می شود. اگر نه, پس از آن تفاوت بسیار بالاتر خواهد بود در بهبود شما با 5G. و در آینده حامل تجمع خواهد بود یک چیز برای 5G نیز قادر خواهد ساخت که حتی بهتر سرعت از همان پهنای باند است.

همه که گفت: اگر شما شاد با 4G, استیک با آن حداقل در حال حاضر. هیچ 5G عجله فقط رتبهدهی نشده است. اگر از سوی دیگر شما عاشق زندگی در خونریزی لبه و یا اگر تلفن شما می خواهید برای دریافت از حامل خود را در حال حاضر دارای 5G ساخته و سپس به آینده خوش آمدید! آن را هیجان انگیز, حتی اگر آن را ممکن است همه چیز را که پی در پی بازاریابی آن ساخته شده باشد. حداقل هنوز رتبهدهی نشده است.

5G test

صرف نظر از اینکه آیا شما قصد دارید به هاپ در یک شبکه 5G یا نه در حال حاضر وجود دارد یک “5G مالیاتی” شما متاسفانه مجبور به پرداخت اگر شما پرش به یک گوشی هوشمند جدید – و آن را ممکن است آشکار در قیمت این محصول و یا ممکن است در راه از عمر کوتاه باتری.

اما با تمام فن آوری های جدید است که 5G حق بیمه خواهد شد جذب و حل خواهد شد در به روز رسانی بعدی چرخه گوشی های هوشمند چیپست که باید در پاییز امسال و به طور موثر اجرا شود در 2021. نیز بیشتر و بیشتر اواسط رنجرز در حال رفتن به بیرون آمدن با 5G در چند ماه آینده و با آنها برخورد شود پایین تر و قیمت پایین تر امتیاز.

در یک زمان نه چندان دور از همه این kinks کرده و اتو کنید و 5G به پایان خواهد رسید که صرف جعبه را علامت بر روی اکثر ورق های تنظیمات. فقط به عنوان آن را باید. پس از آن به ‘default’, وضعیت, امیدوارم ما می توانیم شروع به دیدن واقعی نوآوری ریختن – از برنامه های جدید به دسته بندی محصولات و چه کسی می داند چه چیز دیگری. زمان هیجان انگیز در پیش رو باشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im