تسلا قصد دارد به تماس با برخی از کارگران آن کارخانه مونتاژ در فرمونت کالیفرنیا خیره مارس 29th, با وجود یک پناهگاه در محل سفارش در منطقه خلیج سان فرانسیسکو در اثر طریق May 3rd, خبری بلومبرگ گزارش داد.

گیاه رهبران ارسال پیام به کارگران در فریمانت کارخانه رنگ و زنی عملیات درخواست آنها را برای پاسخ و تایید اینکه آیا آنها برنامه ریزی برای رسیدن به محل کار با توجه به بلومبرگ.

تسلا به طور موقت تعطیل آن فرمونت گیاه مارس 23rd اما همچنان در تلاش برای متقاعد کردن مقامات محلی که کارخانه بود “کسب و کار ضروری” است که نباید موضوع را به پناهگاه در محل سفارش. این شرکت استدلال باید آن را طبقه بندی شده به عنوان “ملی زیرساخت های حیاتی” در وزارت امنیت داخلی امنیت سایبر و زیرساخت های آژانس امنیت (CISA).

اما آالمدا کانتی افسر بهداشت مصمم است که نگه داشتن گیاه در باز شد و یک خطر بهداشت عمومی و فرمونت رئیس پلیس کیمبرلی پترسن گفت تسلا قوانین نخواهد بود معلق برای فرمونت تسهیلات.

روشن نیست آنچه عمل فرمونت اداره پلیس را اگر کارگران بازگشت به فریمانت گیاه قبل از پناهگاه در محل منظور برداشته شده است. یک ایمیل به این بخش نمی شد بلافاصله صبح روز یکشنبه.

فریمونت کارخانه تولید تسلا مدل 3 مدل S مدل X مدل Y وسایل نقلیه.

دیگر خودروسازان به دنبال راه اندازی مجدد تولید در اوایل ممکن است اما جنرال موتورز و فورد هنوز اعلام رسمی بازگشایی خرما. ایالات خودرو اتحادیه کارگران می گوید برای اعضای آن معتقد است باز کردن در اوایل ماه مه است “خیلی زود و بیش از حد مخاطره آمیز است.” فورد و جنرال موتورز در حال اتحادیه مغازه تسلا است.

تسلا نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر از آستانه روز یکشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im