وحشت زده زن به دام افتاده در خانه با ملکه فن

قوانین نیاز نمی تواند بدون هیچ زحمتی اگر مثل دومینیک Cummings, شما با استفاده از نبوغ خود را. در اینجا این است که چگونه به تفسیر آنها را در راه است که برای شما مناسب است.

نمی سفرهای غیر ضروری
سفر به حمام ضروری سفر, مگر اینکه شما می خواهید به شاش تخت. بنابراین سفر به دیدار پدر و مادر خود را و خرید 24 قوطی Stella Artois مسیر لازم است مگر در مواردی که شما نمی خواهید به دیدن پدر و مادر خود و یا قادر به دریافت ، که فقط منطق است.

حفظ فاصله اجتماعی
Pedants می گویند شما باید اقامت دو متر دورتر از دیگران است. اما آنچه در مورد همه مردم شما واقعا به لحاظ اجتماعی فاصله گرفته است ؟ اگر شما در لندن زندگی می کنند شما 17,000 کیلومتر از کسی در سیدنی. هنگامی که شما به طور متوسط از کل جمعیت جهان هستید اجتماعی فاصله گرفته از همه, بنابراین رفتن و تنفس بیش از همه مردم در Sainsbury.

رانندگی در سمت چپ
ماشین رفتن در همان جهت در غیر خطرناک ستون صحت سیاسی دیوانه رفته است. چرا که نه آن مخلوط کنید و درایو در سمت راست ؟ یک زن و شوهر از کامیون برخورد خود نسبت به کوچک فیات در یک جاده می خواهد مانند یک نسخه بهتر از سوپر ماریو kart ها.

آیا خواب خود را با دوست دختر بهترین دوست
این قانون مهم نادیده گرفته شده است برای سال ها پس از آن تقریبا سنتی به آن را انجام دهد. به عنوان فریاد احساس گناه و کلی بدبختی شروع می شود به شما ضربه مانند خرید اینترنتی از چرنوبیل فقط بالا انداختن آن به دلیل قوانین bollocks.

نباید کشتن
“کشتن” است که یک اصطلاح ذهنی است. برخی ممکن است می گویند آن را به معنی “کشتن کسی’ اما به همان اندازه معتبر استدلال که آن را به معنی “آنها را به بهشت کمی سریعتر’. ‘قتل’ خوب است به خصوص اگر همسایگان خود را در حال داشتن یک مزاحم کباب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de