رقص شیر و چهار دیگر باور نکردنی خودخواه جدید مستند, سرگرمی

چه بهتر از زمان را به بازی باس از زمانی که همسایگان خود را نیاز به حواس پرتی شما عدم یادگیری فلیتوود مک زنجیره

توسط BASHARIATEMROOZ در 11 اردیبهشت 1399

چه بهتر از زمان را به بازی باس از زمانی که همسایگان خود را نیاز به حواس پرتی شما عدم یادگیری فلیتوود مک زنجیره ای? و یا سعی کنید این:

Taiko ضربت زنی

هر کسی می تواند یک مستند rock drummer اما هنر ژاپنی taiko ضربت زنی را واقعا خود را متقاعد کند neighbout که آنها توهم بارانى از مضراب زدن از سربار خطوط برق و یا یک هلیکوپتر به طور مستقیم در بالای سر. سرگرم کننده برای ساعت.

Beatboxing

به یاد داشته باشید که مرد بسیار جذاب در خارج از ایستگاه قطار که واقعا به شما goosebumps با باور نکردنی خود را beatboxing? شما می تواند این باشد که خوب اگر شما فقط شروع به تمرین 18 سال پیش. به یاد داشته باشید بیشتر بزاق اسپری بهتر و باقی ماندن به عنوان نزدیک که ممکن است برای هر کس که شما سرگرم کننده با این جادویی هنر است.

رقص شیر

فقط واقعا توصیه می شود اگر شما را همسایه طبقه پایین که واقعا نیاز خود را قطع عملکرد Riverdance برای روح بخشیدن به روز خود را. به یاد داشته باشید شما نیاز به 10 ، 000 ساعت از تمرین به بهترین, بنابراین مطمئن شوید که برای نگه داشتن رقص در اواخر شب به عنوان اگر نفرین شیطان است.

حفاری

مهم نیست چه نوع حفاری – فقط خرید یک مته و شروع به قرار دادن سوراخ در مسائل است. هر چه زودتر شما می توانید آن را انجام دهد بهتر است. 7? 6در? دوم خورشید می آید ؟ شما می توانید تنها تنهایی را هر کس خود را در خیابان زندگی بدتر است. آن را باور نکردنی چقدر قدرت کمی سیاه & دکر است.

DJing

پست-مستند احزاب در حال رفتن به حماسه بنابراین خرید عرشه عمل یکپارچهسازی با سیستمعامل خود را ثبت خراش تا فرکانس بنابراین Chaka Khan برای تلفن های موبایل مانند یک ابر خفاش هار چوب آن خود را در ساوندکلاود. چرا راه اندازی یک Ko-Fi و درخواست برای کمک های مالی? شما بعد Kygo بنابراین هیچ کس نباید خود را در راه خود رویای مادام العمر است که شما فکر می کنید از دیروز بعد از ظهر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن