T-Mobile آخرین سازمان ملل متحد حامل حرکت دکمه های پایین و در دادن تماس به مشتریان رایگان شماره دوم

T-Mobile اعلام کرد که این شرکت برای اولین بار "سازمان ملل متحد حامل" حرکت با مایک Sievert به عنوان شرکت مدیر ع

توسط BASHARIATEMROOZ در 27 تیر 1399

T-Mobile اعلام کرد که این شرکت برای اولین بار "سازمان ملل متحد حامل" حرکت با مایک Sievert به عنوان شرکت مدیر عامل جدید. سازمان ملل متحد حامل چیزی است که T-Mobile به نام خود را هنگامی که آن را ساخت تهاجمی مبارزات انتخاباتی آگهی در برابر رقبای خود با حل مشترک مشتری درد-امتیاز و شما می توانید می گویند که دادن تماس ها به عنوان بد به عنوان همیشه.

T-Mobile اعلام کرد کلاهبرداری سپر که یک برنامه جدید در آینده به اندروید و iOS. این مشتریان را بیشتر کنترل بیش از که تماس های مسدود شده و T-Mobile به طور خودکار می توانید شروع به مسدود کردن مشکوک دادن تماس. اساسا هر تعداد که نیست "تایید" توسط T-Mobile می تواند یک کلاهبرداری تماس گیرنده.

T-Mobile مشتریان دریافت رایگان افزایش caller ID بنابراین یک نام ظاهر خواهد شد بر روی تلفن خود را حتی اگر شما لازم نیست که ذخیره شده در مخاطبین خود را. (من فکر T-Mobile در حال حاضر انجام این کار). آن را نیز ارائه تمام پست-پرداخت مشترکین با یک ثانویه شماره تلفن به صورت رایگان. به این ترتیب شما می توانید از این شماره به جای شخصی خود را با شماره و شما می توانید تغییر دهید ثانویه شماره به صورت رایگان. T-Mobile نیز به شما اجازه تغییر اصلی خود را به شماره بدون هیچ اتهام دیگر حامل شارژ تا 36 دلار هزینه برای انجام این کار.

کلاهبرداری Shield برنامه در دسترس نخواهد بود تا تاریخ 24 ژوئیه هنگامی که آن را راه اندازی در فروشگاه Google Play و Apple App Store. این برنامه به شما اجازه می fine-tune مسدود کردن تماس و ارائه خواهد شد سابقه تماس های مسدود شده. تا آن مشترک می تواند با شماره گیری #662# به صورت دستی فعال ScamShield که تمام بلوک "مشکوک دادن" تماس از حتی زنگ گوشی خود را. با حداکثر سرعت دویدن کاربران می توانید دانلود "تماس غربال برنامه" برای ویژگی های مشابه.

T-Mobile’s latest Un-Carrier move buckles down on spam calls, gives customers a free second number

در علاوه بر این به کلاهبرداری سپر اعلام T-Mobile را شکست این خبر که آن را تبدیل همه با حداکثر سرعت دویدن فروشگاه های خرده فروشی به T-Mobile فروشگاه شروع در آگوست 2. T-Mobile ادغام با حداکثر سرعت دویدن پاک شد و گفت: "T-Mobile" است به هدر رفتن زمان با حداکثر سرعت دویدن مشتریان به فروشگاه خود را.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن