مطالعه: آنتی اکسیدان فلاونوئيدها تا انتهای دوره رشد مربوط به کاهش خطر ابتلا به زوال عقل آلزایمر

تحریم شده برای انتشار تا 4 P. M., ET, چهار شنبه, ژانویه 29 سال 2020
تماس با رسانه ها:
رنه Tessman, rtessman@aan.com, (612) 928-6137
میشل Uher, muher@aan.com, (612) 928-6120

مطالعه: آنتی اکسیدان فلاونوئيدها تا انتهای دوره رشد مربوط به کاهش خطر ابتلا به زوال عقل آلزایمر
میوه ها و سبزیجات و چای ممکن است مفید

Newswise — مینیاپولیس – افرادی که از خوردن و نوشیدن و بیشتر از غذاهای با آنتی اکسیدان فلاونوئيدها تا انتهای دوره رشد است که تقریبا در تمام میوه ها و سبزیجات و همچنین چای ممکن است کمتر احتمال ابتلا به زوال عقل آلزایمر, سال بعد, با توجه به مطالعه منتشر شده در ژانویه 29, 2020, آنلاین موضوع مغز و اعصاب®, مجله پزشکی آکادمی نورولوژی آمریکا.

“تحقیقات بیشتری مورد نیاز است برای تایید این نتایج اما اینها امیدوار کننده یافته” گفت: مطالعه نویسنده Thomas M. هلند, MD, از دانشگاه راش در شیکاگو است. “خوردن بیشتر میوه و سبزیجات و نوشیدن چای بیشتر می تواند نسبتا ارزان و آسان راه برای مردم برای کمک به دفع آلزایمر زوال عقل است. با جمعيت سالمندان در حال افزایش در سراسر جهان, هر گونه کاهش در تعداد افراد مبتلا به این بیماری ویرانگر و یا حتی به تاخیر انداختن آن را برای چند سال می تواند یکی از مزایای بسیار زیادی در بهداشت عمومی است.”

فلاونول نوع فلاونوئید گروهی از مواد شیمیایی گیاهی موجود در گیاه رنگدانه های شناخته شده برای اثرات سودمند آن بر سلامت.

این بررسی شامل 921 نفر با متوسط سن 81 که آیا آلزایمر به زوال عقل. مردم پر کردن یک پرسشنامه در هر سال در چگونه اغلب آنها به خوردن غذاهای خاص. آنها همچنین خواسته شد در مورد سایر عوامل مانند سطح خود را از آموزش و پرورش چه مقدار زمان آنها صرف انجام فعالیت های فیزیکی و چه مقدار زمان آنها صرف انجام ذهنی درگیر فعالیت هایی مانند خواندن و بازی کردن بازی ها.

افراد مورد آزمایش قرار گرفتند سالانه به دیدن اگر آنها در حال توسعه بیماری آلزایمر زوال عقل است. آنها به دنبال به طور متوسط شش سال است. محققان با استفاده از آزمون های مختلف برای تعیین که 220 نفر توسعه زوال عقل آلزایمر در طول مطالعه.

افراد به صورت تصادفی به پنج گروه بر اساس چقدر فلاونوئيدها تا انتهای دوره رشد آنها تا به حال در رژیم غذایی خود را. مقدار به طور متوسط از فلاونوئيدها تا انتهای دوره رشد مصرف در ما بزرگسالان است و حدود 16 تا 20 میلی گرم در هر روز است. در این مطالعه کمترین گروه مصرف در حدود 5.3 میلی گرم در روز و بالاترین گروه مصرف به طور متوسط از 15.3 میلی گرم در روز است.

این مطالعه نشان داد که مردم در بالاترین گروه شد 48 درصد کمتر احتمال دارد به بعد توسعه زوال عقل آلزایمر از مردم در پایین ترین گروه پس از تنظیم به صورت ژنتیکی و جمعیتی و عوامل شیوه زندگی است. از 186 نفر در بالاترین گروه 28 نفر یا 15 درصد توسعه زوال عقل آلزایمر در مقایسه با 54 نفر یا 30 درصد از 182 نفر در پایین ترین گروه.

نتایج همان محققان پس از تنظیم برای عوامل دیگر است که می تواند بر خطر ابتلا به زوال عقل آلزایمر مانند دیابت قبلی حمله قلبی سکته مغزی و فشار خون بالا.

این مطالعه همچنین شکست فلاونول را به چهار نوع: isorhamnetin هستند, kaempferol, myricetin و کورستین. بالا مواد غذایی همکاران برای هر دسته بودند: گلابی و روغن زیتون و شراب و سس گوجه فرنگی برای isorhamnetin هستند; کلم و لوبیا و چای و اسفناج و کلم بروکلی برای kaempferol; چای و شراب و کلم و پرتقال و گوجه فرنگی برای myricetin; و گوجه فرنگی و کلم و سیب و چای برای کورستین.

افرادی که مصرف بالای isorhamnetin هستند بودند 38 درصد کمتر احتمال ابتلا به آلزایمر است. کسانی که با مصرف بالای kaempferol شد 51 درصد کمتر احتمال ابتلا به زوال عقل است. و کسانی که با مصرف بالای myricetin نیز 38 درصد کمتر احتمال ابتلا به زوال عقل است. کورستین نمی شد گره خورده است به کاهش خطر ابتلا به آلزایمر زوال عقل است.

هلند به ذکر است که این مطالعه نشان می دهد ارتباط بین رژیم غذایی فلاونول و آلزایمر خطر اما اثبات نمی کند که فلاونول به طور مستقیم باعث کاهش خطر ابتلا به بیماری.

محدودیت دیگر این مطالعه این است که استفاده از پرسشنامه بسامد اگر معتبر بود گزارش خود از مردم ممکن است با دقت به یاد داشته باشید آنچه می خورند و اکثر شرکت کنندگان که مردم پس از نتایج ممکن است منعکس کننده جمعیت عمومی است.

این مطالعه با حمایت موسسه ملی بهداشت موسسه ملی پیری و وزارت امور تحقیقات کشاورزی و خدمات.

اطلاعات بیشتر در مورد بیماری آلزایمر در BrainandLife.org صفحه اصلی از آکادمی نورولوژی آمریکا رایگان, بیمار و پرستار, مجله متمرکز در تقاطع بیماری عصبی و سلامت مغز. دنبال مغز و زندگی® در Facebook, Twitter و Instagram.

آکادمی نورولوژی آمریکا بزرگترین انجمن متخصصین مغز و اعصاب و علوم اعصاب حرفه ای با بیش از 36000 اعضای. AAN اختصاص داده شده به ترویج بالاترین کیفیت بیمار-محور عصبی مراقبت. یک متخصص مغز و اعصاب دکتر با آموزش های تخصصی در تشخیص و درمان و مدیریت اختلالات مغز و سیستم عصبی مانند بیماری آلزایمر و سکته مغزی و میگرن, مولتیپل اسکلروزیس, ضربه مغزی بیماری پارکینسون و صرع.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آکادمی نورولوژی آمریکا بازدید AAN.com و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram, لینکداین و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im