ساکنان غرب کشور در حال زندگی در ترس از گردشگران داخلی در مورد آنها جادوگران که آنها را تبدیل به وزغ.

مردم محلی در دوون Cornwall, Dorset و سامرست شد و در اول تصور می شود نگران coronavirus اما در واقع بیشتر نگران هستند در مورد خارجی ها که ممکن است قرار داده و لعنت بر آنها با استفاده از قدرت نهفته اعطا شده توسط شیطان.

کشاورز روی هابز گفت: “من قرار دادن یک علامت بر روی زمین گفت:” جادوگران & WARLOCKS F**K OFF & TAKE یور FAMILLIERS با U’, جای قدیمی Brexit یکی.

“می شود که در سراسر این پیام به مردم در camper ون, اما آن را نمی خواهد متوقف کردن آنها را که در حال پرواز به دولیش خود broomsticks برای تعطیلات آخر هفته. واقعا ما نیاز به اسلحه ضد هوایی به برکت اسقف اعظم کانتربری.”

کرنوالی مغازه دار دونا شریدان از Cornwall گفت: “آن را امن نیست در حال اجرا یک فروشگاه که یک عروس شیطان می تواند شما را تبدیل به یک وزغ یا خود را گاو دارم پژمرده.

“من به تماشای grockles برای علائم شیطانی مانند زگیل cackling و بزرگ اشاره کرد و کلاه اما تا کنون که عمدتا محلی است. اما آنها آن را دوست ندارم زمانی که شما خراش آنها را با یک نقره پین. بنابراین من که در حال حاضر.

“شورای نیاز به گام تا کنترل اوضاع را. ما هنوز هم داریم از thumbscrews در بدمین زندان موزه. زمان شروع به استفاده از آنها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net