میدان نقدی جزئیات برنامه چگونه به استفاده از آن پرداخت مستقیم از ویژگی های برای دسترسی به محرک بودجه

پرداخت پلت فرم مربع است که در حال حاضر نشان می دهد کاربران خود را سپرده COVID-19 محرک پرداخت از طریق پول نقد خود برنامه به صورت سریع تر و دسترسی آسان تر به منابع مالی در این رویداد کسی نیست دسترسی به بانک های سنتی به حساب. برنامه شروع به نشان دادن کاربران یک pop-up و توضیح داد که چگونه برای رفتن در مورد گرفتن پرداخت سپرده و بدون نیاز به صبر کردن برای یک مقاله بررسي در ایمیل و یک مربع سخنگو گفت: در آستانه که این شرکت در تلاش است تا به آن سپرده ویژگی “قابل دسترسی بیشتر” با برجسته آن است.

بسیار شبیه به یک حساب بانکی شما می توانید یک مسیریابی و شماره حساب به طور مستقیم از طریق پول نقد برنامه برای دریافت سپرده. میدان منتشر شده این ویژگی در اوایل سال 2018 به شما اجازه می دهد به راه اندازی پرداخت مستقیم برای دریافت حقوق.

بسیاری از مردم ندارد و یا قادر به دست آوردن یک حساب بانکی و پول نقد برنامه ارائه می دهد یک راه سریع برای آنها برای دسترسی به سپرده ها (محرک فیزیکی چک ها و قرار گرفتن دیگر می رسند). شما نیاز به ثبت نام برای یک کارت نقدی برای راه اندازی یک مسیریابی و شماره حساب. هنگامی که شما انجام این کار, شما نیاز به ارسال اطلاعات بانکی خود را به IRS. اگر شما اتفاق افتاده است که فایل فدرال مالیات بر درآمد بازگشت در سال 2018 یا 2019 و یا شما به طور معمول نمی اظهارنامه مالیاتی, اما هنوز هم می خواهم پول برای رفتن به نقد برنامه این شرکت می گوید IRS است که انتشار یک ابزار در آوریل 17th, به روز رسانی خود را پرداخت مستقیم اطلاعات با یک حساب کاربری جدید.

نقد برنامه رقبای مانند Venmo و پدر و مادر خود شرکت پی پال ارائه خدمات مشابه اجازه می دهد شما را به استفاده از خود سیستم عامل و راه اندازی رسوب مستقیم با آنها بدون یک حساب بانکی. مانند با کارت نقدی شما نیاز به درخواست و دریافت تایید شده برای Venmo کارت و یا پی پال پول کارت به منظور استفاده از ویژگی های آن است.

میدان مدیر عامل شرکت جک دورسی شده است تلاش برای شامل شرکت خود را در ارائه محرک پرداخت. دو هفته پیش دورسی در توئیتر خود نوشت “ما از دولت: اجازه بدهید به ما کمک کند.” او ترویج نقد برنامه راهنمای گرفتن مستقیم سپرده پرداخت با “هیچ حساب بانکی مورد نیاز است.” استفاده از این برنامه قطعا می تواند سرعت روند تا برای افرادی که قادر به دسترسی به یک حساب بانکی. البته از آن همچنین کمک می کند تا مربع هم با ارسال آن کاربران جدید و قرار دادن مبالغ زیادی از پول را به حساب های بر روی پلت فرم آن است. (نقد برنامه باعث می شود پول معامله هزینه برای خدمات خاص آن پیشنهاد توقف هر دو کسب و کار و افراد است.)

در ماه گذشته کنگره آمریکا تصویب Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی قانون 2 تریلیون دلار بسته محرک با هدف ارائه کمک های مالی به شهروندان دستخوش مشکلات مالی در میان رمان coronavirus بیماری همه گیر. محرک چک در حال حاضر در حال مستقیم سپرده به شهروندان آمریکا حساب اما که اتوماتیک سپرده شما نیاز به یک مقدار مشخصی از پول در سال 2019 یا به ثبت فدرال مالیات بر درآمد بازگشت. برای کسانی که نمی سقوط در این دسته مربع است که در حال حاضر ارائه برنامه به عنوان یک جایگزین برای گرفتن دست خود را بر روی پول به موقع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de