Spotify در حق بیمه دو برنامه اجازه می دهد تا دو حساب برای به اشتراک گذاشتن یک اشتراک

Spotify معرفی کرده است یک اشتراک جدید برای زوج های زندگی در همان خانواده برای به اشتراک گذاشتن یک اشتراک بین دو حساب.

به نام حق بیمه Spotify در دو طرح آن است که اساسا یک نسخه از طرح خانواده فقط برای 2 نفر. برای هزینه ماهانه از $13 دو نفر می تواند خود را جدا حساب و لازم نیست که برای مقابله با, توصیه الگوریتم رفتن وحشی با موسیقی های مختلف و تنظیمات.

این دو طرح در واقع با این نسخهها کار به همان شیوه به عنوان طرح خانواده که در آن Spotify نیاز شما را به همان آدرس برای همه درگیر حساب. البته فقط به عنوان مورد با خانواده حساب Spotify در واقع هیچ کاری نمی کند برای بررسی در صورتی که دارای حساب بانکی هستند و واقعا در یک محل به عنوان طولانی به عنوان شما را پر کنید در همان آدرس برای هر دو.

این دو طرح نیز می شود Duo مخلوط یک لیست سرپرستی از چیزهایی که این دو حساب مانند بنابراین شما می توانید نمونه های یکدیگر سلیقه موسیقی. و یا شما فقط می تواند آن را نادیده بگیرد و همچنان به گوش دادن به آنچه شما می خواهم.

Spotify Premium Duo plan allows two accounts to share one subscription

جدید دو طرح هزینه کمی بیش از $10 تک حساب طرح اما کمتر از $15 طرح خانواده که شما مورد نیاز خواهد بود که قبلا حتی اگر شما برنامه ریزی در های بین فقط دو نفر. به این ترتیب شما لازم نیست که به اتلاف پول اضافی در برنامه خانواده اگر آن را فقط برای دو نفر.

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im