کره جنوبی دادستان فایل های حکم بازداشت برای سامسونگ وارث دوباره

Lee Jae-yong عملا رئیس و نایب رئیس سامسونگ دچار مشکل است دوباره پس از Seoul Central District ایرباس ثبت حکم بازداشت برای او و دو نفر از مدیران چوی جی سونگ و کیم جونگ-joong.

بازگشت در سال 2017 لی بود محکوم به 5 سال زندان پس از رسیدگی به اتهام رشوه خواری و اختلاس و دروغ (او منتشر شد به زودی پس از در سال 2018).

Samsung Electronics vice chairman and de facto head Lee Jae-yong

این زمان در اطراف و دو نفر از مدیران هستند که به اتهام ارتکاب معاملات غیر قانونی و دستکاری در بازار مربوط به ادغام بین سامسونگ C&T و Cheil Industries در 2015.

Cheil است مالک اصلی سامسونگ بیولوژیک و لی است Cheil بزرگترین سهامدار. آنچه دادستان است ادعا این است که تقلب در حسابداری متعهد شد به افزایش ارزیابی بیولوژیک (توسط $3.7 میلیارد دلار با توجه به کره ای مالی سازمان دیده بان سگ) فقط قبل از ادغام با سامسونگ C&T. Cheil Industries است که خود را وابسته به سامسونگ گروه وجود دارد مقدار زیادی برای حل کردن در اینجا.

در ماه ژوئیه سال گذشته دادستان درخواست حکم بازداشت برای سه نفر از مدیران سامسونگ بیولوژیک از جمله مدیر عامل Kim Tae-han. آنها را متهم به تغییر مالکیت وضعیت سامسونگ Bioepis از “فرعی” را “وابسته” است که باعث های مختلف حسابداری روش باعث افزایش در ارزش گذاری Bioepis (و در نوبت ارزیابی بیولوژیک و Cheil Industries).

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de