Sony Xperia 1 دوم عمر باتری

ما بررسی Sony Xperia 1 دوم کمی بیش از یک ماه پیش و ما از آن لذت می برد و برای آن دوربین و همچنین قابلیت های گسترده ای از ویژگی های مجموعه, در میان چیزهای دیگر. آنچه که ما نمی تواند انجام دهد در آن زمان بود تست عمر باتری آن به عنوان سیستم عامل ما تا به حال در حال اجرا در طول بررسی نشده نهایی در مورد احترام است. در حال حاضر که ما رو خرده فروشی-کلاس نرم افزار ما در نهایت قادر به اجرای آزمون.

شماره ما رو از Xperia 1 دوم بهتر از آنچه که ما با سنجش زمان در نسل قبلی هر چند آن را یک تفاوت بزرگ. ما اندازه گیری 10 ساعت از Wi-Fi و مرورگر وب از Xperia 1 9 ساعت و دوازده ساعت و نیم از آفلاین پخش ویدئو یکی دیگر از 1:30ساعت افزایش می دهد. نه نتیجه بزرگ با استانداردهای امروز به خصوص زمانی که شما حساب برای 60 هرتز نرخ تجدید صفحه نمایش اما ما قدردانی بهبود است.

ما همچنین اندازه گیری افزایش صدای تماس استقامت قابل ملاحظه one – Xperia 1 II به طول انجامید 31hours در تست ما نسبت به 25h نتیجه از تلفن. آماده به کار باتری قرعه کشی معلوم باشه با استانداردهای روز و اضافه کردن همه چیز Xperia 1 دوم ارسال شده به طور کلی استقامت رتبه 83 در ساعت است.

Sony Xperia 1 II

Xperia 1 II با پشتیبانی از USB Power Delivery تا به 21W اما این کشتی با یک 18W شارژر در جعبه. این قابل درک است که آن را در میان سریعترین به بالا و ما با سنجش زمان 1:51h از تخت به تمام آنهایی که بهتر در کسب و کار انجام آن در حدود یک ساعت بهترین آنهایی که کمتر از 40 دقیقه.

با شروع از یک باتری خالی ما رو به 46 درصد شارژ در نیم ساعت بیشتر یا کمتر همان شماره به گوشی های دیگر با 4000 میلی آمپر باتری و 18W شارژ. برای آنچه در آن ارزش, Xperia سریعتر موتورولا لبه+.

با یک شخص ثالث PD آداپتور قادر به خروجی 65 وات ما اندازه گیری 53 درصد در نیم ساعت و 1:44h برای یک شارژ کامل. این یک بهبود جزئی به طوری که فقدان یک 21W آداپتور در Xperia 1 II جعبه یا سونی نمونه کارها است که به سختی یک معامله بزرگ است.

Xperia 1 II با پشتیبانی از شارژ بی سیم بیش از حد از بازگشت از ویژگی های از XZ3 که حذف شد از Xperia 1 برای یک دلیل و یا دیگر. این گواهی برای انطباق با چی تمدید مشخصات قدرت تا 11W از انتقال قدرت.

سونی به خودی خود باعث می شود WCH20 شارژ پد که ما دیدم تمام راه برگشت در XZ2 بار و آن خروجی 9W. سلام و خیلی سخت است اگر شما می خواهید برای خرید یک, نه به ذکر است گران. شخص ثالث است که راه رفتن با شارژر بی سیم.

Sony Xperia 1 II battery life

به طور معمول Xperia 1 II همراه با سونی مراقبت از باتری از ویژگی های. آن را با هدف به حداقل رساندن زمان باتری خود را صرف بالای 90% هزینه های دولت است که می تواند مضر به سلامت خود را در دراز مدت. این کار را با یادگیری خود را شارژ عادات و تنها شکوه آن را بلافاصله قبل از اینکه شما نیاز به تلفن.

آن را با این نسخهها کار بهترین با یک شبه شارژ و خوبی تاسیس روزانه (شبانه) معمول و بدیهی است که اگر شما می توانید مجموعه ای از یک سفارشی قاب زمان خود را. سونی تحقیقات می گوید که به لطف تکنولوژی Xperia 1 دوم باتری را دو بار به عنوان طولانی به تنزل کردن به 80% اصلی ظرفیت.

Battery care - Sony Xperia 1 II review
Battery care - Sony Xperia 1 II review
Battery care - Sony Xperia 1 II review

مراقبت از باتری

یک ویژگی جدید در این سال به عنوان بخشی از بازی تقویت مجموعه توسط H. S. قدرت کنترل. هنگامی که فعال باشد اگر شما در حال بازی و گوشی وصل شارژر آن را نمی خواهد در واقع شارژ باتری خواهد شد اما تنها دیدار خود را در زمان و مصرف برق. ایده این است برای محدود کردن تولید حرارت (H. S. مخفف گرما سرکوب) و در نوبت باتری تخریب است.

H.S. power control - Sony Xperia 1 II review

H. S. قدرت کنترل

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im