سونی با انتشار تصویری از عکاس حرفه ای نیک Didlick ستایش Xperia 1 II دوربین امکانات

روی Sony Xperia کانال یوتیوب یک ویدئو was posted های منتشر نشده Xperia 1 دوم (یک علامت دو) با نرم افزار عکاس نیک Didlick صحبت کردن در مورد آن ، Didlick دارای 40 سال تجربه در عکاسی خبری و ورزشی عکاسی و او بیشتر در مورد Xperia 1 II دوربین امکانات.

Didlick به طور معمول با شاخه Sony Alpha 9 سری دوربین و او را هیجان زده در مورد استفاده از یک شبیه تجربه دوربین در Xperia 1 دوم. عکاسی افزار نرم افزار نرم افزار جدا از دوربین اصلی برنامه و کنترل ISO و سرعت شاتر و تعادل رنگ سفید.

این اولین بار است که سونی گوشی برای استفاده از شیشه زایس لنز بنابراین ما هیجان زده برای دیدن آنچه که این دوربین قادر خواهد بود به انجام هنگامی که ما دست ما بر آن است. این دوربین همچنین می تواند به طور مداوم شلیک با تمرکز ردیابی به 20fps. مانند Xperia 1 1 دوم انسانی ردیابی چشم اما 1 II همچنین می توانید حیوانات خانگی’ چشم برای تمرکز.

اختصاص داده شده دکمه شاتر همواره یکی از ویژگی های بزرگ در گوشی های Xperia و خود را به خوبی ببینید در اینجا به عنوان به خوبی. بالاخره, Didlick صحبت در مورد استفاده از صفحه نمایش برای پیش نمایش عکس ها در این گوشی انتظار می رود که 6.5 اینچ با پنل OLED با رزولوشن 4K و یک 21:9 نسبت ابعاد.

Sony Xperia 1 II
Sony Xperia 1 II

برخی کم نور نمونه شات با 1II به بیرون درز کرده اند در ماه گذشته, اما ما هنوز هم مشتاق به دیدن چگونه آن را واقعا به طور کلی در شرایط نوری. اصلی این دوربین دارای یک سنسور 12MP با f/1.7 و دیافراگم 1.8 µm اندازه پیکسل. سپس یک دوربین 12MP فوق العاده گسترده ای دوربین 12MP دوربین تله و 3D ToF سنسور – که ایدز در محاسبه موقعیت افراد در طول آتش سریع, عکاسی, عکاسی در حال حرکت افراد است.

Xperia 1 دوم بود که انتظار می رود برای اولین بار در تایوان در اوایل این ماه اما فقط Xperia 10 دوم راه اندازی شد. ما به دنبال برای Xperia 1 II و به شما اجازه می دانید زمانی که شما ممکن است انتظار آن را آزاد کند.

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>